Ana Sayfa
28 Mayıs 2017 ( 337 izlenme )
Reklamlar

Fazla söze gerek yok, bunu söyleyen bu ülkenin müftüsü…

MÜFTÜ BİLE YALAN SÖYLERSE…
Yeni Türkiye’de bilimsel eğitime ve pedagoji bilimine aykırı uygulamalar son sürat devam ediyor. Bunun son örneği K. Maraş’ın Elbistan ilçesinde yaşandı.

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde henüz okul çağına bile gelmeyen, okuma-yazma bilmeyen çocuklar, müftülüğün açtığı 4-6 yaş grubu Kuran kursundan “mezun” edildiler.
Törende Elbistan Müftüsü, “Kuran 15 yıl önce yasaklanmıştı” diyerek aslında hiç olmamıl bir şeyi söyledi. Elbistan Müftülüğünün açtığı 4-6 yaş Kuran kursundan “mezun” olan çocuklar, belediye düğün salonunda düzenlenen yıl sonu gösterisinde sahne aldılar.
Henüz oyun çağında olan, okuma-yazma bile bilmeyen çocuklar, müftülüğün açtığı 4-6 yaş grubu Kuran kursundan “mezun” edildiler.

MÜFTÜDEN “KURAN YASAKLANDI” YALANI

Elbistan Haber sitesinde yer alan habere göre Elbistan Müftüsü Muhsin Demirel, “15 yıl öncesine kadar Kuran-ı Kerim yasaklanıp hayatımızdan tamamen dışlanır hale gelmişken, bugün hükümetimiz din ve Kuran eğitimi önünde en ufak bir engel bırakmadı.
Bu konuda katkısı bulunan bütün devlet büyüklerine teşekkür ediyoruz” dedi.
kaynak: http://www.haberyuzdeyuz.com/guncel/muftu-bile-yalan-soylerse-h19531.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'li vekilin paylaştığı bu video koptu gidiyor.. İyice dagıttılar nankör insanlar Veli ağbabadan Akpye yılın ayarı Türkiye Gazetesi Yazdı... BAHÇELİ ŞAŞTI!..