Fatih Altaylı Sonunda Mehmet Metiner'i Programdan Kovdu!!!

4646 izlenme01 Haziran 2017
Reklamlar

Altaylı, 1963 yılında Van'da doğdu. İlkokulu ve ortaokulu Çavuşoğlu Koleji'nde okuduktan sonra eğitimine Galatasaray Lisesi’nde devam etti. Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi'nde bir süre devam ettiketen sonra okulu bırakarak Basın Yayın Yüksekokulu'na geçti. Fakat diplomasını almadan bu okuldan da ayrıldı.

Cumhuriyet Gazetesi’nin spor servisinde gazeteciliğe başladı. Daha sonra Günaydın ve Güneş gazetelerinde çalıştı. Gelişim Yayınları'nda yazı işleri müdürlüğü yaptı. Best FM'in kurucuları arasında yer alan Altaylı, 1995 yılında Kanal D'de 'Teke Tek' adlı programı hayata geçirdi. Aynı zamanda Hürriyet Gazetesi'nde köşe yazıları yazmaya başladı. Bir süreliğine Show TV'de de çalışan Altaylı, kısa bir zaman sonra Doğan Medya Grubu'na geri dönerek Radyo D Genel Yayın Koordinatörlüğü yaptı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Konferans'ta Skandal Egemen Bağış hangi ülkenin vatandaşı oldu Türkiye'nin unutmadığı o görüntüler . başbakana yuh çekersen tokatı yersin İLGİNÇ BİR TARİHİ ÖYKÜ AK Parti nasıl kuruldu, kimler destekledi, amacı neydi?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
NASA'yı hackleyen adamın ulaştığı ürkütücü bilgiler: İnanması güç gerçekler ortaya çıktı