Fatih Altaylı Sonunda Mehmet Metiner'i Programdan Kovdu!!!

4641 izlenme01 Haziran 2017
Reklamlar

Altaylı, 1963 yılında Van'da doğdu. İlkokulu ve ortaokulu Çavuşoğlu Koleji'nde okuduktan sonra eğitimine Galatasaray Lisesi’nde devam etti. Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi'nde bir süre devam ettiketen sonra okulu bırakarak Basın Yayın Yüksekokulu'na geçti. Fakat diplomasını almadan bu okuldan da ayrıldı.

Cumhuriyet Gazetesi’nin spor servisinde gazeteciliğe başladı. Daha sonra Günaydın ve Güneş gazetelerinde çalıştı. Gelişim Yayınları'nda yazı işleri müdürlüğü yaptı. Best FM'in kurucuları arasında yer alan Altaylı, 1995 yılında Kanal D'de 'Teke Tek' adlı programı hayata geçirdi. Aynı zamanda Hürriyet Gazetesi'nde köşe yazıları yazmaya başladı. Bir süreliğine Show TV'de de çalışan Altaylı, kısa bir zaman sonra Doğan Medya Grubu'na geri dönerek Radyo D Genel Yayın Koordinatörlüğü yaptı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

"Bu kadar milyon dolar nereden bulunmuş?" YENİ ŞAFAK.. TEHLİKE BÜYÜK ERDOĞAN YARGILANABİLİR Fareyi mide asitine koyunca bakın neler oluyor! AKP’li bürokrat: 16 Nisan’da hepsini denize dökecez inşallah

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'AKP, Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı belgelerin gerçek olduğunu itiraf etti'