Evet Erdogandan cevap bekliyoruz.. Paylaş destek ol canlı yayında tartışsınlar

107 izlenme15 Eylül 2017
Reklamlar
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Cesaretin varsa çık karşıma

"Ben senin televizyona çıkmaktan korktuğun kişiyim." 

Sayın Erdaoğ'ın tek gündemi var benim. Türkiye'nin gerçek sorunlarını konuşamıyoruz. Sorduğu ilk soru 'Sen kimsin'? Ben senin televizyona çıkmaktan korktuğun kişiyim...Yüreğin yetiyorsa gel...Bu ülkeye barışı ve huzuru nasıl getireceğimizi sana anlatacağım, sen de dinleyeceksin, vatandaşlar da dinleyecek.. 

Sorularımdan korkuyorsun, korkacaksın da. Sesimi duyunca, fotoğrafımı görünce kan beynine sıçrıyor. Sıçrasın. Ben mazlumların savunucusuyum, sen belli kesimlerin savunucusun. Senin terör örgütlerine yardım ettiğini iyi biliyorum. Söylüyorum. Neden beni mahkemeye vermiyorsun, versen mahkemeye. Senin hakimlerin, senin mahkemelerin önünde yargılanacağım. Cesaretin varsa çık karşıma, öyle ulu orta bağırmanın bir anlamı yok"

CHP Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Balıkesir’de düzenlenen Tarım Çalıştayı sonrasında yaptığı basın açıklamasında, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yine bu sözlerle meydan okudu!!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Daha öncekiler unutun! Adnan Oktar kendini aştı Ekonomi bakanı Nihat zeybekçi katara 5 bin ton gıda yardımı yolladık diyor peki bizim ülkedekilerin hali ne olucak.. EVET ÇIKARSA ŞİRKETİ KAPATIRIM DİYEN ARAŞTIRMACIDAN İZLENME REKORLARI KIRAN KONUŞMA ! Kanser günahların sonunda gelen ilahi adalet

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ÇARPICI İDDİA!.. MUAMMER GÜLER KAYIP!.