Evet Erdogandan cevap bekliyoruz.. Paylaş destek ol canlı yayında tartışsınlar

107 izlenme15 Eylül 2017
Reklamlar
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Cesaretin varsa çık karşıma

"Ben senin televizyona çıkmaktan korktuğun kişiyim." 

Sayın Erdaoğ'ın tek gündemi var benim. Türkiye'nin gerçek sorunlarını konuşamıyoruz. Sorduğu ilk soru 'Sen kimsin'? Ben senin televizyona çıkmaktan korktuğun kişiyim...Yüreğin yetiyorsa gel...Bu ülkeye barışı ve huzuru nasıl getireceğimizi sana anlatacağım, sen de dinleyeceksin, vatandaşlar da dinleyecek.. 

Sorularımdan korkuyorsun, korkacaksın da. Sesimi duyunca, fotoğrafımı görünce kan beynine sıçrıyor. Sıçrasın. Ben mazlumların savunucusuyum, sen belli kesimlerin savunucusun. Senin terör örgütlerine yardım ettiğini iyi biliyorum. Söylüyorum. Neden beni mahkemeye vermiyorsun, versen mahkemeye. Senin hakimlerin, senin mahkemelerin önünde yargılanacağım. Cesaretin varsa çık karşıma, öyle ulu orta bağırmanın bir anlamı yok"

CHP Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Balıkesir’de düzenlenen Tarım Çalıştayı sonrasında yaptığı basın açıklamasında, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yine bu sözlerle meydan okudu!!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Beyaz tv de ilginç yayın Ülkenin Çoğundan Daha Zengin Ama 10 Yıldır Delik Kırmızı Süveter Giyiyor ! Mutlaka Okuyun Silahla sandık bastı 160 oy fazla çıktı Erdoğan ve Gökçegin canlı yayını terk ettigi görüntüler ortaya çıktı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Hüsnü Mahalliden şok açıklamalar