Erdoğanın damadının kanalından itiraf gibi açıklama..

1354 izlenme23 Nisan 2017
Reklamlar

   A haberden itiraf gibi açıklama. Cumh ur başkanının fesih yetkisi var... 


 Anayasa paketi; Başkana, Meclis'i feshetme yetkisi veriyor. Madde 116/2. Bu konuda “var-yok” diye uzun uzun tartışma yapılmasını dahi dehşetle izliyoruz. Maddede, “Cumhurbaşkanı, milletvekili seçimlerinin yenilenmesine karar verebilir” diyor.

Bu “Meclis'i feshettim, seçimleri yeniliyorum” demektir. Cumhurbaşkanı Meclis'i seçime götürdüğünde, Meclis feshediliyor ki mevcut milletvekillerinin dönemi bitiyor. Seçimler yenilendiğinde, mevcutlar feshedilmeseydi, eskiler ve yeniler aynı anda milletvekili olurdu. Hukukçu olmayan biri, bu ayrıntıyı bilmeyebilir. Hukukçu danışmanların görevi ise elbette bilmek ve uyarmaktır. Yapılan bir yanlışı doğru gibi göstermek için hukuk kurallarını ve ilkelerini yok saymak inanın kimseye ve Cumhurbaşkanına da bir fayda sağlamaz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kızlar oynadı erkekler costu Limonları Kesip Yatak Odanızda Saklayın Mucizeye Şahit olun! BEN GİDERSEM DEVLET YIKILIR SÖZÜNE CEVAP :) HARİKA YAKALAMIŞLAR :) Koruyucu Meleğinizi Tanıyın: Bu 9 Maddeye Uyan Bir Tanıdığınız Varsa Onlara Mutlaka Dikkat Edin!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İmam efendi biraz yavaşla.. Hedefte yine kadınlar