Erdoğanın damadının kanalından itiraf gibi açıklama..

1353 izlenme 23 Nisan 2017
Reklamlar

   A haberden itiraf gibi açıklama. Cumh ur başkanının fesih yetkisi var... 


 Anayasa paketi; Başkana, Meclis'i feshetme yetkisi veriyor. Madde 116/2. Bu konuda “var-yok” diye uzun uzun tartışma yapılmasını dahi dehşetle izliyoruz. Maddede, “Cumhurbaşkanı, milletvekili seçimlerinin yenilenmesine karar verebilir” diyor.

Bu “Meclis'i feshettim, seçimleri yeniliyorum” demektir. Cumhurbaşkanı Meclis'i seçime götürdüğünde, Meclis feshediliyor ki mevcut milletvekillerinin dönemi bitiyor. Seçimler yenilendiğinde, mevcutlar feshedilmeseydi, eskiler ve yeniler aynı anda milletvekili olurdu. Hukukçu olmayan biri, bu ayrıntıyı bilmeyebilir. Hukukçu danışmanların görevi ise elbette bilmek ve uyarmaktır. Yapılan bir yanlışı doğru gibi göstermek için hukuk kurallarını ve ilkelerini yok saymak inanın kimseye ve Cumhurbaşkanına da bir fayda sağlamaz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Chp'li vekil ifşa etti.. Akp'li savcılar işitçileri böyle kollamış.. Dişiliğini kullanarak casusuluk yapan danscı Mata Hari ve hazin sonu ABD öncülüğündeki koalisyon uçakları Suriye ordusunu vurdu Dünya bunu konuşuyor..Bu Bitki Kanser Olma Riskini Sıfıra Düşürüyor!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AFP Ajansı Erdoğan Kaseti Yayınladı... Bakınız Erdoğan Millete Ne Dedi...
http://cdn00.vidyomani.com/c/3/1/8/erdoganin-damadinin-kanalindan-itiraf-gibi-aciklama/index.html#fb