Erdoğan net konuştu: OHAL’i biz işçilere karşı kullanıyoruz

323 izlenme12 Temmuz 2017
Reklamlar

Patronların partisi AKP’nin Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ilan edilen ve 1 senedir devam eden OHAL uygulaması için “OHAL’i grev tehdidi olan yere müdahale için kullanıyoruz” diyerek işçi düşmanlığını en açık biçimde gözler önüne serdi.

Yabancı patronlarla yapılan toplantıda konuşan Erdoğan, “OHAL’i biz iş dünyamız daha rahat çalışsın diye yapıyoruz. Soruyorum. İş dünyasında herhangi bir sıkıntınız, aksamanız var mı? Biz göreve geldiğimizde Türkiye’de OHAL vardı ama bütün fabrikalar grev tehdidi altındaydı. Hatırlayın o günleri. Ama şimdi grev tehdidi olan yere biz OHAL’den istifade ederek anında müdahale ediyoruz. Çünkü iş dünyamızı sarsamazsınız. Bunun için kullanıyoruz biz OHAL’i.” ifadelerini kullandı.

İşte Erdoğan’ın o konuşması:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Beşiktaş Taraftarından AKP'ye ve Atatürk düşmanlarına muhteşem marş ile gönderme Şevket Çoruh'dan Baba Sahne Açılış konuşması !! Hükümete verdi veriştirdi ! Bir o kadarda duygusal konuşma yaptı . DESTEK İÇİN PAYLAŞALIM !!! ce-ha-pe döneminde yıkılan camileri bulduk... Komedimi dedi birisi :)

Bakmadan Geçme!

KAPAT
IŞİD'den Atatürkçülere KARDAVİ fetvası "Laik Türkleri bulduğunuz yerde öldürün!