Erdoğan net konuştu: OHAL’i biz işçilere karşı kullanıyoruz

323 izlenme12 Temmuz 2017
Reklamlar

Patronların partisi AKP’nin Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ilan edilen ve 1 senedir devam eden OHAL uygulaması için “OHAL’i grev tehdidi olan yere müdahale için kullanıyoruz” diyerek işçi düşmanlığını en açık biçimde gözler önüne serdi.

Yabancı patronlarla yapılan toplantıda konuşan Erdoğan, “OHAL’i biz iş dünyamız daha rahat çalışsın diye yapıyoruz. Soruyorum. İş dünyasında herhangi bir sıkıntınız, aksamanız var mı? Biz göreve geldiğimizde Türkiye’de OHAL vardı ama bütün fabrikalar grev tehdidi altındaydı. Hatırlayın o günleri. Ama şimdi grev tehdidi olan yere biz OHAL’den istifade ederek anında müdahale ediyoruz. Çünkü iş dünyamızı sarsamazsınız. Bunun için kullanıyoruz biz OHAL’i.” ifadelerini kullandı.

İşte Erdoğan’ın o konuşması:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞEKER HASTALARINA MÜJDE! 2 HAFTADA 9 KİLO VERİN HEM DE DİYABETE VEDA EDİN!! 29 Ekim kutlamaları doruğa ulaştı Cumhuriyet Bayramı her yıl olduğu gibi bu yıl da Ankara’da, İstanbul’da ve İzmir’de düzenlenen Cumhuriyet Yürüyüşü ile taçlandı... DÜNYANIN EN DİSİPLİNLİ ASKERLERİ İZLEYİNCE İNANAMAYACAKSINIZ!!... Bu kadarda olmaz demeyin aman dikkat edin.. Dikkat!.. Sizin de başınıza gelebilir.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Cüppelinin yeni konusu.. Cemaat kadınlarının ters ilişki şikayeti