Ana Sayfa
13 Nisan 2017 ( 3342 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'dan danışmanlarını eleştiren Bahçeli'ye yanıt

Cumhurbaşkanı Erdoğan TGRT Haber'de katıldığı programda OHAL'in uzatılıp uzatılmayacağına ilişkin soruya "OHAL'in süresi dolarsa yine uzatılır" dedi. 

Erdoğan, "OHAL'in süresi dolarsa yine uzatılır. O noktada mani bir hal yok. Fransa uzatıyor da kimse kıyamet koparıyor mu? Yok. Bizim buna ihtiyacımız olduğuna göre, uzatma yetkisi kimde yasal olarak, bu noktada Milli Güvenlik Kurulu teklif eder, Bakanlar Kurulu bununla ilgili kararını alır, yola devam ederiz." diye konuştu.
Erdoğan'dan danışmanlarını eleştiren Bahçeli'ye yanıt

Bahçeli'nin Erdoğan'ın danışmanlarını eleştirdiği sözlerine  Erdoğan'dan "Ben ne diyorum, sen ona bak. Böyle bir şey yok, benden duydunuz mu? Yok." dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ünüversite ögrencileri Burhan Kuzuyu madara etti Su içmekten daha faydalı bir şey yok mu? Var! Hemen söyleyelim, sıcak su içmek… 22 yaşındaki Oğuzhan, önceki gün 3 yaşından bu yana ona bakan dedesi ve babaannesiyle tartışmaya başladı. Öncesinde gözlerine de sürme çekmişti. Tartışmanın ardından mutfağa gitti. Döndüğünde ise... Dereotu deyip geçmeyin! O hastalığın şifası olduğu kanıtlandı..İşte herkesin bilmesi gereken tarif paylaş herkes faydalansın