Ana Sayfa
13 Nisan 2017 ( 3351 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'dan danışmanlarını eleştiren Bahçeli'ye yanıt

Cumhurbaşkanı Erdoğan TGRT Haber'de katıldığı programda OHAL'in uzatılıp uzatılmayacağına ilişkin soruya "OHAL'in süresi dolarsa yine uzatılır" dedi. 

Erdoğan, "OHAL'in süresi dolarsa yine uzatılır. O noktada mani bir hal yok. Fransa uzatıyor da kimse kıyamet koparıyor mu? Yok. Bizim buna ihtiyacımız olduğuna göre, uzatma yetkisi kimde yasal olarak, bu noktada Milli Güvenlik Kurulu teklif eder, Bakanlar Kurulu bununla ilgili kararını alır, yola devam ederiz." diye konuştu.
Erdoğan'dan danışmanlarını eleştiren Bahçeli'ye yanıt

Bahçeli'nin Erdoğan'ın danışmanlarını eleştirdiği sözlerine  Erdoğan'dan "Ben ne diyorum, sen ona bak. Böyle bir şey yok, benden duydunuz mu? Yok." dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çok iyi ya :) Suriye Genelkurmayı’ndan açıklama: IŞİD’in bir müttefiki olduğunu gösterdi Erdoğan karşısında soru soramayan ancak Kılıçdaroğlu'na karşı bir anda 'gazetecilik' yapan Hakan Çelik'e sosyal medyadan büyük tepki! Hakan Çelik neden 'Evet'çiymiş gibi davrandı? Cevabı burada... Celal kılıçdaroğlundan itiraf.. Melih gökçegin adamları sosyal medyada adıma hesap açtılar