Ana Sayfa
29 Ekim 2017 ( 1052 izlenme )
Reklamlar

ERDOĞAN'dan AKP TEŞKİLATLARINA İLGİNÇ UYARI.

ERDOĞAN: ADAM KAYBETMEYELİM

Cumhurbaşkanı Erdoğan istifa eden belediye başkanları için teşkilatlara uyarıda bulundu.

Hürriyet'ten Nuray Babacan'ın haberine göre, Erdoğan teşkilatlara, "İstifa eden başkanlar hakkında olumsuz konuşmayın" dedi.

Erdoğan, partililere şu uyarılarda bulundu: 

"KIRICI SÖZLER SÖYLEMEYİN"

“İstifa eden belediye başkanlarıyla ilgili kimse olumsuz konuşmasın. Bu arkadaşlarla ilgili kırıcı sözler sarfedilmemeli. Gönül alarak, partinin ilk kurulduğu günkü mantık ve heyecanla hareket edeceğiz." 

"ADAM KAYBETMEYLİM"

"Adam kaybetmeyelim. Değişimin gerçekleştiği illerdeki teşkilatları uyarın. Görevden alınan veya istifa eden arkadaşları dışlamadan çalışsınlar."

kaynak:yeniçağ“Rusya’yı ezeriz, Amerika’yı düzeriz, İsrail’i düdükleriz” Nameleriyle Savaş Çığırtkanlığı Yapan Cahil Cühela Milliyetçi Arkadaşlara ithafen;

“Rusya’yı ezeriz, 
Amerika’yı düzeriz, 
İsrail’i düdükleriz” 
Nameleriyle Savaş Çığırtkanlığı Yapan Cahil Cühela Milliyetçi Arkadaşlara ithafen;
Bu gördüğünüz tesis Rusların Proton Nükleer Füze Üretim Merkezi… 
Her 4 füze bir uydu fırlatıcısına bağlanarak uzay boşluğuna gönderiliyor ve orada sabitleniyor…
Kuzey kutbundaki denemelerde her nükleer füzenin düştüğü bölgedeki 100 kilometrekarelik alana yaklaşık 3.000 derecelik bir ısı yaydığı görüldü. Bu Nükleer Proton Füzelerinden sadece Rusya’da yok, Amerika, İngiltere, İsrail, Çin ve Japonya’nın da var.
Hindistan ve Kuzey Kore’de göndermek üzere…
Örneğin İsrail’in S-10 Füzeleri koordinatlar verilip Türkiye’nin başkentine gönderildiğinde önce atmosfere girmesi bekleniyor, sonra arkasındaki itiş gücünü sağlayan ateşleyici aparat ayrılıyor ve elektrikli motoruyla hedefine gidiyor. Bu sayede ısıya duyarlı havada imha eden anti-füze hava savunma sistemleri nükleer füzeyi görmüyor, yalıtkan alaşımlı dış kaplaması sayesinde ise radarda tespit edilemiyor…
Bu füzelerden 4 tanesi Türkiye’yi haritadan silmek için yeterli! Bakın sadece şu gördüğünüz alanda bile bu Nükleer Proton Füzelerinden 10 tane var… Yeni dünya savaşı artık yüz sene öncesinde olduğu gibi topla, tankla, tüfekle yada askerle olmayacak.
Çanakkale’de olduğu gibi iman gücü de bir işe yaramayacak! Bakın bir buçuk milyar nüfuslu İslam ülkelerinin tam ortasında yer alan ve her gün Müslüman katliamı yapan 4 milyonluk İsrail’e neden dokunamadığımızı anlıyor musunuz şimdi?…
Çünkü o küçücük İsrail farklı kategorilerde tam 51 defa Nobel Bilim Ödülü almıştır, peki ya islam ülkeleri? sıfır !.. Hadi dobra dobra konuşalım, Bizde Tubitak’ın Bilim Dalındaki Birincilik Ödülünü İmam Hatiplilerin hazırladığı ”Kapağı açılınca içinde ışık yanan ekmek sepeti projesi” kazandı,şimdi biz bu kafayla bu adamlara kafa tutabilir miyiz arkadaşlar?
İşte yeni bir dünya savaşında, siz tekbir getirene kadar nereden geldiğini dahi göremeyeceğiniz bu füzeler kafanıza yiyor olacaksınız. Ve bu savaşları dinsel eğitim alan ülkeler değil, bilimsel eğitim alan ülkeler kazanacak. Bundan zerre kadar şüpheniz olmasın.
KAYNAK GAZETE İNSAN

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YANDAŞ YAZAR'DAN AKP'Yİ KARIŞTIRAN İTİRAF : AKP Millet Nezdinde Bitmiştir… tek kelimeyle müthiş hazırlamışlar bu videoyu kesinlikle izleyiniz Kahkaha Garantili Önceki-Sonraki Fotoğrafları SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ACİL UYARI…ÇOCUKLU AİLELER DİKKAT !!!