Ana Sayfa
08 Kasım 2017 ( 5971 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan Akşenere karşı boş durmuyor

ERDOĞAN'IN AKŞENER PLANI BELLİ OLDU!

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Cumurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Akşener’in önünü ‘Ak Kadınlar’la kesmeyi planladığını yazdı.


Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Cumurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Akşener’in önünü ‘Ak Kadınlar’la kesmeyi planladığını yazdı.

AKP'de seçim startının verildiğini belirten Selvi, Erdoğan'ın "İnşallah AK kadınlarımız 81 vilayette 3 Kasım 2019’da zaferini ilan ederek yeni bir değişim dönüşümü ortaya koyacaktır” sözlerini hakkında yorumda bulunarak "AK Partili kadınların sahaya çıkmasının bir etkisi de Meral Akşener konusunda kendini gösterecek. Belli ki Erdoğan, Akşener’in önünü ‘Ak Kadınlar’la kesmeyi planlıyor" dedi.

"Seçimin şifreleri" başlığıyla yayımlanan bugünkü yazısının ilgili bölümü şöyle: 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Meclis’e girişi sırasında bir meslektaşımız, “AKM’nin projeleri çok güzel olmuş” dedi. Erdoğan, “Bitince daha güzel olacak” diye karşılık verdi..


Cumhurbaşkanı grup toplantısında kürsüye çıktı. “Şimdi önümüzde yeni bir imtihan var” dedi. Herkes kulak kabarttı. Erdoğan, “Hizmet konusunda rüştünü ispat eden AK Parti, ülkemizin yönetim sistemini değiştirmek konusunda da aynı başarıyı göstermek zorundadır. Bu nedenle 2019 seçimleri en az 3 Kasım seçimleri kadar önemli olacaktır” deyince basın locasında, “Seçim startını verdi”değerlendirmeleri yapılmaya başlandı. “Bütün yollar Roma’ya çıkar” hesabı, Erdoğan cephesinde bütün hesaplar 2019 seçimlerine göre yapılıyor.

Buna göre; Erdoğan, 2019 vurgusuyla bir anlamda seçim startını verirken, diğer yandan da 2018’de erken seçime gidilmeyeceğini deklare etmiş oldu. 

Erdoğan sözlerini, “İnşallah AK kadınlarımız 81 vilayette 3 Kasım 2019’da zaferini ilan ederek yeni bir değişim dönüşümü ortaya koyacaktır” diye sürdürdü. AK Parti’nin başarısında kapı kapı dolaşıp oy toplayan kadınların katkısı büyük. AK Partili kadınların sahaya çıkmasının bir etkisi de Meral Akşener konusunda kendini gösterecek. Belli ki Erdoğan, Akşener’in önünü ‘Ak Kadınlar’la kesmeyi planlıyor.

Erdoğan’ın son mesajı da istifa ettirilen belediye başkanlarıyla ilgiliydi. “Ayrılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kimse gücenmeyecek. AK Parti ailesi öyle büyük bir ailedir ki herkese her an, her yerde ihtiyaç duyulabilir” dedi. Belli ki sorun çıkarmadan çekilmeyi bilen isimlerin bir kısmını 2019 seçimlerinde milletvekili listelerinde görebileceğiz

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yandaş yazardan Atatürk'e mikrop diyerek hakaret YANDAŞLAR CANLI YAYINI TERK ETTİ Dindar bir insan nasıl ahlaksız olabilir? Allah’a ve ahiret gününe inanmaya devam ettiği halde nasıl yalan söyleyebilir, öldürebilir, çalabilir? Erdoğan halife olacak, Ak Saray'daki odalar hazır, İslam birliği kurulacak,