Ana Sayfa
28 Kasım 2017 ( 29227 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan’a büyük şok! Saray önünde flaş protesto

Cumhurbaşkanlığı Sarayı önünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a şok tepki.. İşte ayrıntılar;
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Külliye’nin önünde protesto eden gruba polis müdahale etti.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesinin yurt dışındaki off shore hesaplarına para aktardığını iddia etmesi ve ardından iddialarını belgeler ile desteklemesiyle birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ilk tepki geldi.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı önünde protesto eden bir grup Halkevci’ye polis müdahale etti, 5 kişi gözaltına alındı.Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın A Kapısı önünde buluşan Halkevciler; “istifa ederim” diyen Erdoğan’a ”Hırsızlıkla,yolsuzlukla bu ülkeyi yönetemezsiniz. Tayyip derhal istifa etmelidir” dedi.Grup açıklamada “Halkın delik cebindeki paraya göz dikenler, kara paralarla ülkeyi yönetmeyi çalışıyorlar. Tayyip ve ailesi yurt dışına kaçırdığı paraların hesabını verecekler” dedi. “Tayyip istifa” sloganı atan Halkevcilere polis müdahale etti, 5 kişi gözaltına alındı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HDP'li Fırat hemşehrisi olan Mehmet Metiner'in mal varlığı için bakın neler söyledi. 23 NİSAN BOMBASI MUHTEŞEM Bakan Soylu dondu kaldı: 10 yıldır EVET diyorum neden halen işsizim? .. POLİSİN KADINLARA KARŞI KİNİ; FATİH PORTAKAL'I ÇILDIRTTI