Dondurulmuş Limon ile Hastalıklardan Kurtulun – Diyabet, Tümör ve Aşırı Kilolara Veda Edin

522 izlenme26 Ekim 2017
Reklamlar
Limon kabuklarını soyduktan sonra çöpe atarak belki de en büyük israflardan birini yapıyor olabiliriz.
Hepimiz biliyoruz ki limon C vitamini deposudur. İçi kadar dışı da çok önemli besinleri ihtiva eder. Fakat acı tadı nedeniyle hafif bir rendeleme dışında pek kullanılmaz.

Daha fazla vitamin ve mineral elde etmek için limonun her parçasını kullanmalıyız. Limon C vitamini dışında bol miktarda A, B6, E, folat, kalsiyum, bakır, demir, çinko, magnezyum, potasyum, protein, riboflavin, niasin, tiamin ve fosfor içerir. Ayrıca turunçgillerde bulunan flavonoid ve limonoid gibi besinler hücreleri güçlendirir, kanserle savaşır ve hastalığı önler. Şeker hastalığının gelişimine engel olur, kan basıncını kontrol eder, reflüyü yatıştırır, ateş düşür ve kilo vermenizi sağlar. Sitrik asit, mikropları ve mikroorganizmaları yok eder. Bazı insanlar cildi parlatmak ve temizlemek için limon kullanır.Yapabileceğiniz en büyük hata, limonun sadece suyunu kullanmaktır. Limonu öğüterek tüm faydalarından yararlanabilirsiniz. İlk olarak limonları yıkayıp temizleyin. Sonra kurutup, buzluk poşeti içinde derin dondurucuya atın ve dondurun.

Daha sonra limon eklemek istediğiniz her yemeğe donmuş limonları rendeleyerek tat katabilir, içindeki ve dışındaki tüm besinlerden %100 faydalanabilirsiniz.

Dondurulmuş limonların rendelenmesi çok kolaydır. İşiniz bittiğinde rendelenmiş limonu torbaya geri koyup buzluğa atın ve ihtiyacınız olduğunda tekrar kullanın.Bunlar da İlginizi Çekebilir

herkese iyi bayramlar... 1920'li yıllarda İstanbulda bayram sabahı Gündemdeki bomba video Erdoğan net konuştu: OHAL’i biz işçilere karşı kullanıyoruz ERZURUMLU NİNENİN İSYANI TAYYİP BİZE NETMİŞ ...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
en hüzünlü 19 mayıs yıl 1938 ATATÜRK'ün halkına bir nevi vedası son bayram kutlamasına katılması