Ana Sayfa
06 Aralık 2017 ( 829 izlenme )
Reklamlar

DİKKAT!..BU MESAJI SAKIN AÇMAYIN! Tehlike büyük.. önemli uyarı

WhatsApp'da gezen tehlikeli linklere durmaksızın yenisi ekleniyor. Son dakika gelişmesine göre geçtiğimiz aylarda tehlike saçan virüslü bir link yeniden paylaşılmaya başladı. Tehlikeli virüs tüm bilgilerinizi çalmayı hedefliyor...


link tehlikesi yeniden hortladı. Sahte bir URL'le hazırlanan WhatsApp linki WhatApp'ın yeni renklerinin kullanılabilir olduğunu duyuruyor ve sizi farklı bir sayfaya yönlendiriyor. Yeni renklerin kullanılabileceğini gösteren link sahte şekilde kril alfabesiyle oluşturulmuş olduğundan kullanıcıların dikkatini çekmiyor.
CHROME UZANTISI YÜKLEMENİZİ İSTİYOR 

Renkli WhatsApp'ın masaüstü bilgisayarlarda kullanılabilir olduğunu gösteren mesaj BlackWhats adlı Chrome uzantısının sayfasına yönlendiriyor. Bu uzantının puanları sahte şekilde yüksek tutulmuş olsa da kişisel güvenliği tehdit eden öğeler içerdiğinden Google tarafından sistemden kaldırıldı. Uzantı sistemden kaldırılsa da aynı yöntemle yapılacak diğer dolandırıcılıklar için tehlike sürüyor.

kaynak:cumhuriyet

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Islamcılar arasında Atatürk kavgası Hande Yener'in, Beyaz'a Atatürk'lü Cevabı Stüdyoyu Yıktı! Sosyal medyada haluk levent fırtınası Köy Enstitülerinin yerine açılan İmam Hatip okullarından elli yıldır bir tek yazar, şair çıkmadı.