Davutoğlu; Artık büyükelçilik, başkonsolosluk kapılarında beklemek yok! "Haklı çıktı! Beklemeye gerçekten de, gerek yok. Çünkü, artık içeri dahi almıyorlar!

135 izlenme12 Ekim 2017
Reklamlar
Davutoğlu; Artık büyükelçilik, başkonsolosluk kapılarında beklemek yok! 

"Haklı çıktı! Beklemeye gerçekten de, gerek yok. Çünkü, artık içeri dahi almıyorlar!

Zamanın AKP Başbakanı Davutoğlu, 'En geç, Ekim 2016'da Avrupa'ya Vizesiz gireceksiniz' derken; Yavaş yavaş, vize başvurusu yapacak kapı bile, bulamayacak duruma doğru gidiyoruz..

Şu konuşmadan sonra, Avrupa yolculuğumuzun, bugün kü durumuna bakıyoruz, tam 40 yıl geriye gitmişiz; Vize Serbestisi bir tarafa, AKPM bizi yeniden siyasi denetime almış. 

"En geç, Ekim 2016'da Avrupa'ya Vizesiz gireceksiniz!" 

Davutoğlu, Şubat 2016'da Lahey'de Hollanda Türk Toplumu temsilcileri ile buluşmuş; “Artık büyükelçilik, başkonsolosluk kapılarında beklemek yok. Artık, acaba anamı-babamı, emmioğlumu, teyzekızımı ne zaman görürüm, acaba vize alabiliriyim diye kaygı duyumu yok. Korkuyla vize kapısına gitmek yok. Onurlu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, ellerine alacaklar o üzerinde onurlu Ayyıldız’ın bulunduğu pasaportlarını ellerine alacaklar, hava alanlarına indiklerinde başları dik bir şekilde onurlu TC pasaportlarını memurun önüne koyacak ve vizesiz olarak girecekler. İşte, ellerinde tahta bavullarla rızıkları için buraya gelen neslimizin evlatları artık vakarla bu ülkelerde dolaşacaklar. "Artık başınız dik duracaksınız” demişti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Dakika! Bakın Amerika Başkanı Trump ağrılarından nasıl kurtulmuş :) Bu video tüm ağrılarınıza iyi gelecek :D :D İşte Baykal çiftinin ilginç evlilik öyküsü TRT arşivlerinden Türkan Saylan'ın hiç yayınlamayan görüntüleri çıktı Ali Türkşen 15 Temmuz Afişlerine çok sert tepki gösterdi...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Şok! Mühürsüz oylar geçerli olsun diye mühürlerken yakalandılar....Paylaş