Çözümle analar aglamayacak dediniz simdi hamdolsun şehitlerimiz var diyorsunuz

2281 izlenme 13 Ağustos 2017
Reklamlar

İnce: Dün ‘analar ağlamasın’ diyenler bugün ‘çocuklar ölmesin’ diyenleri tutukluyorlar!

CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce TBMM’de AKP iktidarını yerden yere vurdu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a da sert sözlerle yüklendi.

İnce, ‘'Yaşanan terör olaylarının bütün yönleriyle araştırılması” amacıyla verdiği Meclis araştırma önergesi üzerinde yaptığı konuşmada ‘'2002'de AKP iktidara geldiğinde PKK Suriye'den atılmış, örgüt lideri hapisteydi. AKP'ye düşen görev, Suriye'den atılan PKK'nın Irak'tan da atılmasını sağlamaktı. Bugün yaşadığımız PKK terörü, IŞİD terörü, 1980'li yıllardan bugüne süren bir terör değildir. 14 yıllık iktidarınızda bizzat besleyip büyüttüğünüz, müzakere edip nefes verdiğiniz bir terördür, göz yumduğunuz bir terördür'' dedi ve şu mesajları verdi:

“OPERASYONLARI DURDURDUNUZ”
Valilere operasyon yetkisi verdirmediniz. Hendekler kazılırken, makineler çalışırken, PKK kent merkezlerinde mahkemeler kurup insanları yargılarken, vergi toplarken, menfezlerin altına bombaları yerleştirirken, kendi siyasi ikbaliniz için sustunuz, görmezden geldiniz. “Aldatıldık.” dediniz, “Kandırıldık.” diyerek sorumluluğu üzerinizden atmaya çalıştınız. Siyasetçi sorumluluktan kaçamaz. Siyasetçi sorumluluk sahibi olmalıdır. Caka satmaya gelince “Devlet yönetiyoruz, bakkal değil.” diyorsunuz ama iş sorumluluğa geldi mi kaçıyorsunuz.


CHP ÖYLE BİR AKP VİDEOSU YAYINLADIKİ

13 Mart 2017 82538 izlenme
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Levent gültekinden müthiş tespitler.. Müslümanlık insanların kalbinden söküldü.. Ötmeye başladı... Reza Zarrab’tan Zafer Çağlayan açıklaması: Rüşvet verdim Reza Zarrab: "Zafer Çağlayan'a 45 - 50 milyon Avro rüşvet ödediğimi sanıyorum." Bu sözler çok konuşulur Ruhu faşist, beslenme kaynağı komünist, söylemi popülist... İnsanlık Ölse Bile Hayvanlık Ölmez,Gözyaşlarınıza Hakim Olamayacaksınız !!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKP Sinop il teşkilatı yöneticisi Hayır diyecek olanlara işte bu silahlı tehdit videosunu paylaştı
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/0/2/cozumle-analar-aglamayacak-dediniz-simdi-hamdolsun-sehitlerimiz-var-diyorsunuz/index.html#fb