Ana Sayfa
03 Aralık 2017 ( 29 izlenme )
Reklamlar

Çocukları elinden alınan annenin feryadı: Bu ülkede hukuk diye bir şey yok

Ankara'da iki çocuk annesi Çağdaş G.K., mahkeme tarafından çocuklarından uzaklaştırma kararı çıkarılmasına isyan etti


Ankara'da iki çocuk annesi Çağdaş G.K., akıl sağlığının yerinde olmadığı iddia edilerek iki çocuğundan uzaklaştırıldı. G.K, davalı olduğu karşı tarafın kendisini akıl hastanesine yatırmakla tehdit ettiğini, oradan çıkarmama ve elektrik verileceği tehditleri aldığını söyledi.

Bu haksızlığa dayanamadığını söyleyem G.K., İnstagram hesabı üzerinden yaptığı canlı yayında, "Ankara Adliyesi'nin önündeyim. Bu ülkede hukuk diye bir şey yok, sakın bu adliyeye güvenmeyin. Ben hiçbir şey yapmadığım halde çocuklarımdan uzaklaştırma kararı çıkardı burası. Sadece haftada 2 saat görebiliyorum. Lütfen, dayanamıyorum artık. 1,5 yıldır boşanma davam var; işimi aldılar, çocuklarımı aldılar. 1 ay önce bana dedi ki; "İstersem seni akıl hastanesine yatırırım, aylarca orada tutarım, elektrik verdiririm, sağlam çıkamazsın." Ve bugün dediğini başlatıyor; Adli dengem yerinde olmadığı gerekçesiyle Numune Hastanesi'ne sevkedildim. Eğer tedaviyi kabul etmezsem hapse tıkılacağım iddia ediliyor. Bu kadar hukuksuz, bu kadar adaletsiz olunacağına inanmazdım" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KÜTAHYADA TEYZELER AKP YE KARŞI AYAGA KALKTI.. OY VERDİK BİZE BÖYLEMİ YAPACAKTINIZ Daha önce Atatürke hakaret eden Akite halk haddini bildirmişti CHP Milletvekillerinden son dakika uyarısı... KALDIRILMADAN BEGEN PAYLAŞ YORUM YAP ÖNEMLİ ÇAGRIDIR Dokuz yaşındaki çoçugun kafasına parke taşı ile vurdu serbest kaldı.