Çocuğu kocasından çıkmayan kadından şok itiraf: Yoğurtçu Bayram

8517 izlenme15 Kasım 2017
Reklamlar
Seda Sayan'ın programında merak edilen DNA testi sonuçlandı. Çocuğun kocasından olmadığı anlaşılan kadın, "Yoğurtçu Bayram isteğim dışında benimle birlikte oldu." diyerek bomba bir itirafta bulundu.

Show TV'de yayınlanan Seda ve Uğur'la programında şok bir itiraf yaşandı. İbrahim Bey, üçüncü çocuklarının kendisinden olmadığını iddia etmiş ve 3 kez DNA testi yaptırmıştı. Meral Hanım da yapılan DNA testlerine güvenmediği için canlı yayına gelmişti.


"BENİMLE RIZAM DIŞINDA BİRLİKTE OLDU"

Meral Hanımın 3. çocuğunun yoğurtçuluk yapan Bayram Bey'den olabileceği iddia edilmişti. Meral Hanım bu iddiaları her seferinde reddetmişti ama DNA testinden çocuğun kocasından olmadığı kesinleşince canlı yayında fenalaştı. Meral Hanım, "Yoğurtçu Bayram isteğim dışında benimle beraber oldu, çocuk ondan olabilir" deyince stüdyo buz kesti.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Between Calais and Dover (1897) - 1st Trademark Logo - GEORGES MELIES - Entre Calais et Douvres KARA OĞLAN BÜLENT ECEVİTİ UNUTMADIK MUHTEŞEM KLİP SEV KARDEŞİM Türkiyenin geldigi nokta.. İzlerken gerildimPAYLAŞ MENORA!.. Bakalım Bu İşi ERDOĞAN NASIL AÇIKLAYACAK...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Mutfakta hayatınızı kolaylaştıracak 10 pratik bilgi Yemek yaparken ya da yerken işinizi kolaylaştıracak püf noktaları...