Çocuğu kocasından çıkmayan kadından şok itiraf: Yoğurtçu Bayram

8515 izlenme15 Kasım 2017
Reklamlar
Seda Sayan'ın programında merak edilen DNA testi sonuçlandı. Çocuğun kocasından olmadığı anlaşılan kadın, "Yoğurtçu Bayram isteğim dışında benimle birlikte oldu." diyerek bomba bir itirafta bulundu.

Show TV'de yayınlanan Seda ve Uğur'la programında şok bir itiraf yaşandı. İbrahim Bey, üçüncü çocuklarının kendisinden olmadığını iddia etmiş ve 3 kez DNA testi yaptırmıştı. Meral Hanım da yapılan DNA testlerine güvenmediği için canlı yayına gelmişti.


"BENİMLE RIZAM DIŞINDA BİRLİKTE OLDU"

Meral Hanımın 3. çocuğunun yoğurtçuluk yapan Bayram Bey'den olabileceği iddia edilmişti. Meral Hanım bu iddiaları her seferinde reddetmişti ama DNA testinden çocuğun kocasından olmadığı kesinleşince canlı yayında fenalaştı. Meral Hanım, "Yoğurtçu Bayram isteğim dışında benimle beraber oldu, çocuk ondan olabilir" deyince stüdyo buz kesti.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kocaeli Kandıra Sahilinde Türk Kadınlarına Sarkıntılık Eden Suriye'liler İle Büyük Kavga Yandaş Cem küçükten Erdoganı kızdıracak Reza Zarrab itirafı AKP'li Şamil Tayyar, oy pusulasını sosyal medyada paylaştı... Oyu iptal edilecek mi? ne kadar dogru bilemiyoruz okumakta fayda var BİR YIL SONRA KANSER TARİH OLUYOR

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BÜYÜK OYLAMA 5 DİYENLER '' (Y) '' DİĞERLERİ İÇİN '' :o ''