Ana Sayfa
07 Nisan 2017 ( 128 izlenme )
Reklamlar

CHP’nin “Hayır” çadırına saldırı!

Sakarya’nın Hendek ilçesinde, CHP İlçe Gençlik Kolları üyelerinin referandumla ilgili kurduğu ‘Hayır’ standı 15- 20 kişilik grubun saldırısına uğradı. CHP’nin standı parçalanırken, 3 genç tartaklandı.

CHP İlçe Gençlik Kolları üyeleri, Muammer Sencer Caddesi’nde referandumla ilgili çalışma yapmak için stant açtı. Gençler, çevredekilere anayasa değişikliğinde neden ‘Hayır’ kullanılması gerektiği ile ilgili broşür dağıttı.

İddiaya göre, bu sırada bir grup, CHP’lilerin yanına geldi. Grup, CHP’lilerin stant kurduğunu görürken, partili gençler ile aralarında tartışma çıktı.

Gençler dağılırken, bir süre sonra 15-20 kişilik bir grup gelerek CHP’li gençlere saldırdı. CHP’nin standını dağıtanlar, 3 genci de tartakladı. Polis olay yerine gelirken 3 kişiyi gözaltına aldı.

Gençler ve parti yöneticileri saldırganlar hakkında şikayette bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Partisinin ilçe başkanlığını ziyaret eden Berhan Şimşek, olay yerine gelerek yaşananlar hakkında bilgi alırken, ‘Hayır’ı anlattıklarını belirterek, yaşananları kınayarak, partili gençlere geçmiş olsun dileğinde bulundu.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

”Erdoğan’a güveniyor musunuz?” işte o anketin sonucu ARABANIN MOTORUNA DEV BİR YILAN GİRDİ (ARABANIN SAHİBİ HAYATININ ŞOKUNU YAŞADI) Emekli polisin büyük hayali uyuşturucu ile kabusa döndü... Öz oğlunu öldürdü acı dram Siyaset nedir, nasıl yapılır? Buyrun izleyin