Ana Sayfa
12 Haziran 2017 ( 342 izlenme )
Reklamlar

CHP'li vekilden deprem kehaneti!Kaynak: CHP'li vekilden deprem kehaneti!

Deprem sosyal medyada da geniş yer bulurken, eski CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur'un depremden 2 saat önce Twitter hesabından yaptığı deprem uyarısı ise sosyal medyada geniş yankı buldu.

Çanakkale'den İstanbul'a, Yunanistan'dan Bursa'ya kadar hissedilen deprem vatandaşlarda korkuya neden oldu. Sosyal medyada deprem sonrası binlerce paylaşım yapılırken, eski CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur'un depremden önce attığı deprem uyarısı tweeti en çok paylaşılan mesajlar arasında yer aldı. 

CHP'li Melda Onur, depremden 2 saat önce yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:
"2 gündür şehir merkezlerinde görülen yılan haberleri var. En son 1999 depremi az öncesi olmuştu. Demedi demeyin." ifadelerini kullandı. 

Onur'un bu tweeti dakikalar içerisinde 5 binden fazla paylaşım aldı. Onur sonrasında bir tweet dha paylaşarak kendi yorumuna olan şaşkınlığını gizleyemedi. 

İşte o paylaşımlar; 

melda.pngÖnerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

GÜNÜN HABERİ Rıza Sarraf Davasında Erdoğan Şoku Bu bir ihbar videosudur..Nagehanın kocası Rok'un itirafları 9 soruda Arakan sorunu nedir? Celal kılıçdaroğlundan itiraf.. Melih gökçegin adamları sosyal medyada adıma hesap açtılar