Ana Sayfa
12 Haziran 2017 ( 328 izlenme )
Reklamlar

CHP'li vekilden deprem kehaneti!Kaynak: CHP'li vekilden deprem kehaneti!

Deprem sosyal medyada da geniş yer bulurken, eski CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur'un depremden 2 saat önce Twitter hesabından yaptığı deprem uyarısı ise sosyal medyada geniş yankı buldu.

Çanakkale'den İstanbul'a, Yunanistan'dan Bursa'ya kadar hissedilen deprem vatandaşlarda korkuya neden oldu. Sosyal medyada deprem sonrası binlerce paylaşım yapılırken, eski CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur'un depremden önce attığı deprem uyarısı tweeti en çok paylaşılan mesajlar arasında yer aldı. 

CHP'li Melda Onur, depremden 2 saat önce yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:
"2 gündür şehir merkezlerinde görülen yılan haberleri var. En son 1999 depremi az öncesi olmuştu. Demedi demeyin." ifadelerini kullandı. 

Onur'un bu tweeti dakikalar içerisinde 5 binden fazla paylaşım aldı. Onur sonrasında bir tweet dha paylaşarak kendi yorumuna olan şaşkınlığını gizleyemedi. 

İşte o paylaşımlar; 

melda.pngÖnerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BÜYÜK OYLAMA 5 DİYENLER '' (Y) '' DİĞERLERİ İÇİN '' :o '' Dilipak'tan zehir gibi AKP yazısı: Bu gerizekalı, ahmak, alçak hainlerle uğraşmak ağır geliyor insana CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan'ın akepe'yi köşeye sıkıştırdığı anlar. SON DAKİKA!!!İNGİLİZ GAZETESİ ZARRAB DAVASINDA İŞİ UCUNU ERDOĞANA UZANDIRDI.!!