Ana Sayfa
07 Mayıs 2017 ( 1499 izlenme )
Reklamlar

CERN’den şok bulgu; Aslında evren yok!

ERN, Tanrı Parçacığı olarak bilinen Higgs Bozonu’nun araştırıldığı 10 milyar dolarlık deneylerin değerlendirdi.
Kainatın sırlarına ışık tutacak 10 milyar dolarlık CERN araştırmasında elde edilen bulgular bilim adamlarını şaşırttı.
Dünyanın en büyük parçacık hızladırıcısında evrenin oluşmasına neden olan Tanrı parçacığı Higgs Bozonu’nu araştıran bilim adamları elde edilen verilerden yola çıkarak, “Aslında evren yok, en azından hiç olmamalıydı” görüşünde birleşti.
CERN’deki verileri değerlendiren Avustralyalı uzay bilimleri fizikçisi Dr. Alan Duffy, “Yeni keşfe göre Higgs Bozonu parçacıkları Büyük Patlama’nın hemen ardından söndü” dedi. Bunun teoride kabul edilemez bir tahmin olduğunu kaydeden uzmanlar “Higgs Bozonu hemen sönseydi kainat olmayacaktı yani ne dünya ne evren ne de insan olacaktı” açıklamasını yaptı
Dünyanın en pahalı deneyinin verileri fizikteki her şey için geçerli olan denklem teorisine de ters. Bilim adamları yine de verilerde bir şeylerin eksik kalmış olabileceği ihtimalini de gözardı etmiyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ARI DİYİP GEÇMEYİN ... HELAL OLSUN SANA BE NİNEM!!! Kurban Olsunlar Sana! KÜFÜR EDENLERE İNAT PAYLAŞALIM NİNEYİ... Refarundumda HAYIR oyu kullanacakları kafir ilan etmiş YOBAZZZ BEYOĞLU'NDA DEHŞET!.. RASTGELE TARADILAR!..