Cem Küçük'ün hedefinde bu kez Erdoğan var...

2706 izlenme20 Nisan 2017
Reklamlar

AKP’lilerin hedefinde kripto Fethullahçı Cem Küçük var

Kripto Fethullahçı Cem Küçük'ün 1ANtv'deki Mavi Marmara çıkışı, İslamcı cephede kriz yarattı...


Kripto Fethullahçı Cem Küçük'ün 1ANtv'deki Mavi Marmara çıkışı, İslamcı cephede kriz yarattı.

Cem Küçük programda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, AKP'nin başına geri döndükten sonra kendi deyimiyle "radikal İslamcılarla" ve "Mavi Marmara'daki manyak tiplerle" yolunu ayırması gerektiğini söyledi. Küçük, "Erdoğan bunları iyi yapar" diyerek, "FETÖ kavgası gibi" örneğini verdi.

Küçük, bu şekilde "Batı ile ilişkilerin" düzeleceğini öne sürerek, "kafadan İsrail düşmanı, kafadan Batı düşmanı, kafadan her şeye düşman bir tip var, garip garip tipler var" diye konuştu.

"SENİ DAVA MANYAĞI YAPACAĞIZ"

Bu sözler üzerine İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Serkan Nergis, "Sen kimsin de Mavi Marmara gibi bir kutlu davaya laf ediyorsun Cem Küçük efendi... FETÖ'den ne farkın var senin..." ifadeleriyle Cem Küçük'e yüklendi. Nergis, "Furkan Doğan 17 yaşında o gemiye binip yola çıktığında terk derdi haksızlığa karşı durmaktı. Davası uğruna şehit oldu. O mu manyak Cem Küçük. Senin İslamcılarla İHH ile bir derdin varsa delikanlı ol bunun savaşını ver bizimle ama Mavi Marmara'yı ağzına alma. Kavgaysa kavga yerimiz belli yurdumuz belli biz İsrail’e diz çökmedik sen kimsin ya... O değil bu adamlar daha manyaklık görmedi... Görmemeleri de onlar için en hayırlısı... Mavi Marmara davasından geri durursak analarımız bizi yitirsin..." dedi.

Mavi Marmara Davası avukatlarından Gülden Sönmez de Twitter hesabından Cem Küçük'ü hedef alarak, "Seni dava manyağı yapacağız içimizdeki İsrailli Cem Küçük" diye yazdı.

CEM KÜÇÜK’TEN SOSYAL MEDYA ENGELİ

Cem Küçük, Mavi Marmara Derneği’nin Twitter’daki tepki mesajlarının ardından derneğin sosyal medya hesabını engelledi. Mavi Marmara Derneği de buna karşılık “Engelleyerek hesap vermekten kurtulamazsın, bu ülkenin asli unsurlarına hakaret edemeyeceksin!” mesajını paylaştı.

AKİT: İÇİMİZDEKİ SİYONİST DEŞİFRE OLDU

Küçük’ün sözlerine tepki gösterenlerin yanı sıra Akit gazetesi de "İçimizdeki Siyonist deşifre oldu! Mavi Marmara için skandal sözler" ifadeleriyle konuyu haberleştirdi.

Akit, Küçük için haberde, "Televizyonlarda fevri çıkışları ile tanınan ve pek çok sefer ipin ucunu kaçıran Cem Küçük isimli gazeteci gerçek yüzünü deşifre etti. 17-25 Aralık girişimi, 15 Temmuz hain kalkışması ile içimize giremeyen Siyonistler ve yaltakları Cem Küçük üzerinden yeni bir operasyona mı kalkıştı sorusunu akıllara getirdi" diye yazdı.

YENİ ŞAFAK YAZARINDAN DA TEPKİ

Twitter’da “Allah Rahmet Eylesin Cem Küçük” başlıklı bir hashtag açılırken, Yeni Şafak Gazetesi yazarı İsmail Kılıçarslan da “Kafadan İsrail düşmanıyım, bu değişmeyecek ve an itibariyle tasfiye edilmeyi bekliyorum. Arz ederim.” dedi.

Bir diğer Yeni Şafak yazarı Cemile Bayraktar da Küçük'e tepki göstererek, "Kimse üzülmesin, özel aracın arka koltuğunda 15 temmuz geçirenler ne 15 Temmuz şehitlerini ne Mavi Marmara şehitlerini anlayamaz" diye yazdı.

Yeni Şafak gazetesi internet yazı işleri müdürü Ersin Çelik ise sert sözler paylaştı. Çelik, Cem Küçük'e, "İslamcılığı ve İsrail karşıtlığını Erbakan aşıladı bize 2002'den beri de Erdoğan'ın önderliğinde uyguluyoruz. Nokta! Tüm Müslümanların izzet ve şerefini Mavi Marmara'nın güvertesine kazıyanlara bir kez daha selamlar olsun. Şehitlerin ruhları şad olsun" ifadeleriyle yüklendi.

ERDOĞAN’IN KUZENİ: KRİPTO MU ARAŞTIRILSIN

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kuzeni Cengiz Er de Cem Küçük’e tepki göstererek “Mavi Marmara şehitlerine 'manyak' diyen meczuba FETÖ'cü hesaplardan destek yağıyor. Bu herifin kripto olup olmadığı iyi araştırılmalıdır.” diye yazdı.

EN SERT TEPKİ İHH'DEN

İHH İnsani Yardım Vakfı da Cem Küçük'ün bu sözleri karşısında tepkisiz kalmadı. Vakfın Twitter hesabından Cem Küçük'ün "manyakça" sözüyle ilgili üzerinde "Bu davanın 'manyağı' olacağımıza emin olabilirsiniz" yazılu görsel paylaşılarak "Geceye notumuz" denildi.

“YERİ GÖĞÜ İNLETİRDİNİZ”

Hükümete yakın Gazeteci Nevzat Çiçek de, Twitter’da “Şimdi elinizi vicdanınıza koyun İslamcı yazarlar-STKlar Bu sözleri Cem Küçük değil de CHP'li bir gazeteci söyleseydi yeri göğü inletirdiniz” diyerek Cem Küçük’e tepki gösterdi.

İşte o mesaj:

Hükümete yakın isimlerden Ömer Turan ise Cem Küçük’ün “özür dilmesi” gerektiği çağrısında bulunarak “Cem Küçük'ün Mavi Marmarayla ilgili açıklaması tek kelimeyle vahim, kabul edilemez, kınıyorum. Cem mırın kırın etmeden özür dilemelidir” dedi.

İşte o mesaj:

GÜLEN DE İSRAİL’İN YANINDA SAF TUTMUŞTU


Fethullah Gülen de İsrail'in kanlı Mavi Marmara baskınını değerlendirirken, İHH'yı eleştirmiş ve "İsrail'in onayı olmadan hareket etmek, otoriteye başkaldırıdır" demişti. 


Öte yandan Cem Küçük'ün Mavi Marmara çıkışına Fethullahçı hesapların sahip çıkması dikkat çekti.


İşte Cem Küçük olay yaratan o konuşması... yukarıda videoda 


ODA TV

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Feto ile ilk deneyim :) Biz demiyoruz hocaları anlatıyor DÜNYANIN EN DİSİPLİNLİ ASKERLERİ İZLEYİNCE İNANAMAYACAKSINIZ!!... MECLİSTE DOKUNULMAZLIK ŞOKU...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
CÜNEYT ARKININ SIR GİBİ SAKLADIGI KİMSENİN BİLMEDİĞİ KIZI VE RESİMLERİ