Ana Sayfa
07 Aralık 2017 ( 22165 izlenme )
Reklamlar

Bu Nasıl Rezillik! İgrenç insan

3 Köpekle Cinsel İlişkiye Girip Telefonuna Kaydetti

Avustralya’da uyuşturucu satmaktan gözaltına alınan bir kadının telefonundan köpeğiyle cinsel ilişkiye girdiği videolar çıktı.

Polisin uyuşturucu sattığı için gözaltına aldığı Jenna Louise Driscoll’ün cep telefonunda bir köpekle sevişirken çekilmiş videoları bulundu.Telefonundaki 3 adet videoda köpek ile cinsel ilişkiye girdiği görülen 25 yaşındaki Driscoll, kefaletle serbest kaldı.

Avustralya’nın Queensland eyaletinde, hayvanlarla cinsel ilişkiye girme Hayvanları Koruma Yasası’nda bir suç olarak yer almıyor. Hayvanların ancak belirli koşullarda sahiplerinden alınabileceği belirtiliyor.

Aralık ayında görülecek davada Driscoll, marijuana satmaktan suçlanıyor. Mirror gazetesinde yer alan haberde, mahkemede geçirdiği kısa süreden sonra eve dönen kadın, bir adam ve bir köpekle görüntülendi.

Köpeğin pitbull cinsi olduğu tahmin ediliyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DARBE SANIĞI KORGENERAL: ERDOĞAN VE AKAR İSTEDİ BU İGRENÇ GÖRÜNTÜLERİ ÖZELLİKLE CUMHURİYET DÜŞMANI KADINLAR İZLESİN Erdoğan'ın korumalarının 1 günlük tatlı faturası dudak uçuklattı...Tatlıyı Satan ise çok manidar 1 haftada Kemik ve eklemleri yeniden doğmuş gibi yapıyor!