Ana Sayfa
06 Nisan 2017 ( 854 izlenme )
Reklamlar

Bu kadarına da PES! Peki yandaki adam kim dersiniz?

Allah için evet’ yazısıyla referandum çalışması

Bolu'da, Başbakan Binali Yıldırım'ın dev ı ve parti afişi asılan binaya 'Allah için evet inşallah' yazıldı. Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve AKP Gençlik Kolları üyelerinin, yazının önünde çektirdikleri parti tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

‘Allah için evet’ yazısıyla referandum çalışması
Bolu’da İzzet Baysal Caddesi Oğuz Sokak üzerinde bulunan AKP İl Başkanlığı’nın yanındaki binaya, referandum çalışmaları kapsamında Başbakan Yıldırım’ın ve parti amblemi bulunan afiş asıldı. Binanın duvarına da, ‘Allah için evet inşallah’ yazıldı.
FOTO:DHA

‘Ak Parti İl Başkanlığı’ yazılı parti ambleminin bulunduğu afişin asılı olduğu duvara kırmızı  sprey boya ile yazılan yazı dikkat çekti.

bolu-bakan-yardimcisi-487
Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, yazının önünde, elinde partisi tarafından hazırlanan evet broşürü ile poz verdi.  Metin’in , AKP İl Başkanlığı’nın Facebook hesabında paylaşıldı.

bolu-akp-binasi-2
AKP Gençlik Kolları üyelerinin yazının önünde toplu halde çektirdikleri da referandum çalışmaları kapsamında twitter’da paylaşıldı.  DHA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CEVİZ YAPRAĞI KANSER'den kırılıyoruz. Peki neden? Çünkü çıkarları için bize kanser yediriyorlar Okuyun Okutun Dağıtın lütfen Teyze akpye öyle bir cevap vermişki yıllarca konuşulur EROL MÜTERCİMLERDEN ERDOĞAN'A ÇOK SERT LOZAN CEVABI