Ana Sayfa
06 Nisan 2017 ( 862 izlenme )
Reklamlar

Bu kadarına da PES! Peki yandaki adam kim dersiniz?

Allah için evet’ yazısıyla referandum çalışması

Bolu'da, Başbakan Binali Yıldırım'ın dev ı ve parti afişi asılan binaya 'Allah için evet inşallah' yazıldı. Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve AKP Gençlik Kolları üyelerinin, yazının önünde çektirdikleri parti tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

‘Allah için evet’ yazısıyla referandum çalışması
Bolu’da İzzet Baysal Caddesi Oğuz Sokak üzerinde bulunan AKP İl Başkanlığı’nın yanındaki binaya, referandum çalışmaları kapsamında Başbakan Yıldırım’ın ve parti amblemi bulunan afiş asıldı. Binanın duvarına da, ‘Allah için evet inşallah’ yazıldı.
FOTO:DHA

‘Ak Parti İl Başkanlığı’ yazılı parti ambleminin bulunduğu afişin asılı olduğu duvara kırmızı  sprey boya ile yazılan yazı dikkat çekti.

bolu-bakan-yardimcisi-487
Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, yazının önünde, elinde partisi tarafından hazırlanan evet broşürü ile poz verdi.  Metin’in , AKP İl Başkanlığı’nın Facebook hesabında paylaşıldı.

bolu-akp-binasi-2
AKP Gençlik Kolları üyelerinin yazının önünde toplu halde çektirdikleri da referandum çalışmaları kapsamında twitter’da paylaşıldı.  DHA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Araç Sahipleri Dikkat! Vatandaş bu zamlardan sonra nasıl geçinir düşünen yok "6 yaşında çocukla evlenilebilir" diyen Nurettin Yıldız torpili de caizleştirdi Yılmaz özdil milyonları ağlattı canlı yayında Kılıçdaroğlu'nun bahsettiği Sıdkı Ayan hakkında flaş gerçek ortaya çıktı! Bakın hangi şirkette çalışıyormuş?