Bu haber Erdoğanı çok kızdıracak

1192 izlenme01 Mayıs 2017
Reklamlar

addeden Kahveci, Ulusal Kanal'da çarpıcı iddialarda bulundu.

"Uğur Mumcu'dan Sonra RABITA" kitabıyla 20 yıl sonra İslami Örgüt, Rabıtatül Alemi'l İslami dosyasını yeniden açan, "Yeşil Hücreler", "Yüzyılın Hilesi Sandıkta Hülle" ve "Yehuda, İhanet Devam Ediyor" kitaplarının yazarı Hüseyin Hakkı Kahveci, birçok kesimin canını sıkacak açıklamalarına devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde, AKP'nin iktidara geldiği 2002'den bu yana yapılan tüm seçimleri, "Hile-i Şeriyye" olarak addeden Kahveci (İlgili haber için tıklayınız), Ulusal Kanal'da çarpıcı iddialarda bulundu.

Sabahattin Önkibar'ın sunduğu "Alternatif" programına konuk olan, araştırmacı yazar Hakkı Kahveci, başta Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Kemal Kılıçdaroğlu, Deniz Baykal ve Devlet Bahçeli gibi liderleri kızdıracak açıklamalar yaptı.

Kahveci, "Türkiye'nin bu noktaya gelmesinin kod adı DB'dir: Deniz Baykal-Devlet Bahçeli" dedi.

EMRULLAH İŞLER MESELESİ
"Sağdan ve soldan, bu çatışmaları gerçekleştirerek, 1980'de 12 bin insanımızı öldürebiliyorlar. Kan davası yaratıyorlar; zayıflatıyorlar. 1980'den sonra devleti yönetebilecek kadrolar yok ediliyor. Kim var?! İşte, Emrullah İşler; 1978'de millet hacca gidemezken, o Medine Şeriat Üniversitesine gidiyor. Böyle bir tablo."

"KOD ADI: DB"
"Sadece Kılıçdaroğlu değil, bu işin kod adı DB'dir. Deniz Baykal, Devlet Bahçeli. Kimse o yana bu yana atmasın. Deniz Baykal referandum'dan sonra ne dedi? İlk yarı bitti, ikinci yarı... Biz iki sene ne yapacağız arkadaş? Sen on beş senedir koltuğunda oturuyorsun, keyfine bakıyorsun, konuşmanı yapıyorsun, televizyona çıkıyorsun. Sana oy veren kitleden kaç kişiye bir iş buldun, hiçbirine. Devlet Bahçeli de öyle."

EXETER'LİLER
"Çok ilginçtir. 1970'li yıllara baktığımızda, Fehmi Koru, en önemli kalemlerden hala, Abdullah Gül, cumhurbaşkanı, Şükrü Karatepe, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, MHP vekili Durmuş Yılmaz, Eski Merkez Bankası Başkanı, ve... Ekmeleddin İhsanoğlu... Bunların hepsi burada. Bugün baktığımızda hepsinin elinde imza yetkisi var. Güç var. İngiltere 1970'li yıllarda yetiştirebileceği adamları yetiştirip, içeriye sokuyor, darbeler ile gerekli sızdırmaları yapıyor, ve bu kişiler bir şekilde devletin üst taraflarına geçebiliyorlar. Aynı döneme baktığımızda Davutoğlu'nun da Malezya'da olduğunu görüyorsunuz... Ayrıca Eceter, Rabıta'yı finanse eder. Türkiye Cumhuriyeti'nin Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdür Yardımcısı, Exeter master'lıdır. Kaymakamlarımızın birçoğu Exeter master'lıdır. Maliye Bakanlığında görevli birçok uzman, Hazine'de görevli birçok insan Exeter master'lıdır. Ne bekleyebilirsiniz böyle bir devlet yönetiminden? Herhalde Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milleti lehine bir iş yapmazlar."

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ile LONDRA'da çektirdiği fotoğraf. En sağdaki Şükrü Karatepe.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ile LONDRA'da çektirdiği fotoğraf. En sağdaki Şükrü Karatepe.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ile LONDRA'da çektirdiği fotoğraf. En sağdaki Şükrü Karatepe.

"HULUSİ AKAR ERGENEKON SÜRECİNDE ASKERLERE EZİYET ETTİ"
"Fotoğraf sızdıktan sonra, iddia o ki, 15 Temmuz adrbe girişiminden sonra, biliyorsunuz, Hulusi Akar neden değiştirilmiyor sorusu çok fazla soruldu. Köprü geçilirken at değiştirilmez hikayesi vardı. 30 Ağustos'a yaklaştığımız dönemde böyle bir operasyon olacağını düşünerek önceden, seni görevden alıyoruz demek için bir süreç oluşturuluyor diye düşünüyorum... Fakat aynı Hulusi Akar, yine iddia o ki, Ergenekon ve Balyoz kumpasında, askerlere Hasdal kışlasında çok acımasız bir şekilde eziyet ettiğine dair defalarca beyanları var subayların."

ULEMANIN İPİ
"Türkiye savaşa götürülüyor... Peki bunu nereden biliyoruz?!. Bu ulemaların ipiyle kuyuya iniyorlar. Şeyh Nazım Kıbrisi. 2005 yılında Remzi Gür, buna gidiyor. Ve Türkiye Cumhuriyeti öldü diyor. (İlgili haber için tıklayınız) Bunu ben yazdım. Parlamentohaber.com'da da var. Kitabımda da var. Ve bir şey söylüyor. Ne kadar altın istersen vermeye hazırız... Bunlar hangi altınlar? Şeyh Nazim Kıbrisi kim ki, elli altmış ton altından bahsedebiliyor? İngiliz emperyalizminin altınları... Ama ötesi? Boşalmamış hazine diye bahsedilen Osmanlı hazinesi, gemiye yüklenip gitti... İşte o altınlar."

SUUDİ ARABİSTAN NEDİR?
"Suudi Arabistan ne ki, nedir ki devlet geleneği? Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne devlet nizamı ihraç ediyor? Nedir Suudi Arabistan? Ne var? Hiçbir şey yok. Madem Suudilerin eğitim sistemi çok iyi... Yüz senedir Suudi Arabistan 150 trilyon dolar para almıştır petrolden, ne yapabilmiş? Hiçbir şey yapamamış. Bilim adamı yok... Hiçbir şeyi yok. Ancak yiyip içip yatıyorlar... "

"İŞTE ŞEYTANİLİK BURADA BAŞLIYOR"
"Hayrettin Karaman referandum'dan bir hafta önce 'evet' oyu vermek farzdır demişti. (İlgili haber için tıklayınız) Yani sen nasıl bir insansın ki, Allah'ın yerine kendini koyabiliyorsun? İşte şeytanilik burada başlıyor..."

AHRARU ŞAM'IN TEBRİK MESAJI
"El Kaide diyor ki, ABD size yardım etmeyebilir, Ahraru Şam'a, bizden izinli olarak ayrılabilirsiniz, diyor. Peki Ahraru Şam kime ne dedi? 16 Nisan referandumundan sonra kime tebrik yazıyor? Bakın, sosyal medyada var, Cumhurbaşkanı Erdoğan'nın başkanlık referandumunu kazanmasıyla ilgili olarak Ahraru Şam'ın tebrik mesajı var."
"ÇOBAN ATEŞLERİ YANMIYOR ARTIK"
"Çok ilginç!.. Iğdır, Hakkari ve Van hattındaki mayınlar temizleniyor. Sabahattin bey... Ne alakası var? Niçin? Suriye'den akıllanmadık mı? Akıllanmamışız demek ki. Bugün devam ediyorsunuz, Türkiye'nin güneyindeki, Atatürk'ün söylediği, çoban ateşleri Toroslarda sönmediği müddetçe bu ülkeyi kimse yıkamaz, işte şu anda o çoban ateşlerini söndürüyorlar. Gaziantep, Maraş, Adana, Hatay, Mersin... Demografik yapıyı bozdular, çoban ateşleri yanmıyor artık...İnsanımız aç sefil, perişan. Bizim insanımız."

"ÇOK AĞIR OLACAK, AMA SÖYLEYECEĞİM"
"Peki, siz Rizelisiniz, ben Trabzonlu... Trabzon'da bir milyonluk Arap şehri kime kuruluyor? (İlgili haber için tıklayınız) Çok basit. İsrail nasıl kuruldu? Filistin'de toprak satılarak kuruldu. Satanlar kimdi? Müftüler, imamlar... Kime rağmen? Abdülhamit'e rağmen... Çok ağır olacak, ama bunu söyleyeceğim. Beyaz kadın konusunda Katarlılar sekiz on kadın alıyormuş. Ciddi paralarla. Çok ciddi paralar harcıyorlarmış. Biz bunu İngiliz vesikalarından elde ediyoruz. İngiltere'deki haber sitelerinden elde ettiğimiz bir bilgi. Ben bunu izah ettim. Gerçekten beyaz tenli bizim insanlarımız. Trabzon, Rize bölgesinde..."

"HİLE-İ ŞERİYYE NE KARDEŞİM?"
"Ve burada hile-i şeriyye diyorlar. Vatan namustur diyoruz, vatan toprağı satılmaz diyoruz. Yok diyorlar, bu hile-i şeriyye'dir. Neymiş hile-i şeriyye? Şeriat hilesi, yani İslam'a göre kabul olan hile... Zaten verdikleri veya söyledikleri her şey İslam dinine uyduruyorlar. Hep Allah'ı suçluyorlar. Allah yaptı, ben yapmadım. Yahu ne alaka kardeşim."

"HİKMETYAR KİM KARDEŞİM?"
"Hikmetyar kimdir ki... Sen Kırgızistan başkanının inmesine izin vermiyorsun, kalp krizi geçiriyor uçakta. Fakat Hikmetyar'a müsaade ediyorsun. Hikmetyar kim?.. Hikmetyar, 600 milyon dolar CIA'dan para almış bir adam. Sahtekarın teki. Başka? Neden Katar, her taşın altından çıkıyor? El Kaide'nin ve talibanın merkezini Katar'a kuruyorlar. Bundan üç sene önce... Ki 2007'de Bin Ladin diyor ki Ankara'daki kuleleri yıkacağız. 2007 yılındaki ses kaydında... Peki, bir de, Ladin, İslam dünyası arasındaki sınırlar kalkmalı diyor... Aynısını Davutoğlu 2009 yılında söylüyor. Ve 2010 yılında Mardin'de aldıkları cihat fetvası bugün Türkiye'de kullanılıyor. Biat etmeyen cemaatlere ölüm... Şimdi o bölgedeki Kırkıncı Hoca cemaati, Halk Bank Genel Müdürü, ki biliyorsunuz tüm kadrosu Asya Finans kökenli, bunu da söyledim, hani şu prangalarımızdan kurtuluyoruz diyen Zehra Taşkesenlioğlu var ya... Saidi Kürdiciler... O bölgede, bir anda Afganlıların Türkiye sınırı içinde yakalandığı duyuruldu. Hayır, onlar zaten Türkiye içerisinde. Suriye cephesinden toplayıp getirdiklerimiz. "

"İHH KİM KARDEŞİM?"
"İHH uluslararası raporlarda terör örgütlerine destek veren, El Kaide bağlantılı bir kuruluş olarak geçiyor. Kim İHH? Türkiye Cumhuriyeti Devleti resmen El Kaide'nin arka bahçesi haline gelmiş. Rejim değişmiş aslında, burası Taliban yani... Bir Millet farkında değil. "

"ERDOĞAN MEHDİ DEĞİL"
"Müslüman alimler birliği diye yeni bir şey icat ettiler. Farkında mısınız? Bunlar demiş ki, Erdoğan mehdi... Ama Erdoğan mehdi değil. Erdoğan'ın Fars şövenizmi çıkışıyla, siyah bayrak, mehdi bayrağının İran Horasan'da açılacak olması arasında bağ vardır. Bugün Iğdır sınır hattındaki mayınların temizlenmesi de bununla ilintilidir. "

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akcigerleri üç günde tamamen temizleyen karışım mutlaka izleyin. Kulislerde flaş söylenti: Referandum iptal edilebilir EVLİLİK PROGRAMLARINDAKİ BÜYÜK OYUN! ŞOK İFŞA GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!! PAYLAŞIN HERKES ÖĞRENSİN KAPATILSIN BU PROGRAMLAR!! Akpli başkanın hayırcı genç ile imtihanı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yılmaz Özdil yazdı... Zarrap ve Man adası.. günün en güzel yazısı