Ana Sayfa
23 Mayıs 2017 ( 5112 izlenme )
Reklamlar

Berna Laçin'den sert tepki: Türkiye kurtuldu!

Oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından yine siyasi gündeme yönelik paylaşımda bulundu. Laçin Sözcü gazetesine yapılanları da eleştirdi.

OHAL kapsamında KHK ile görevlerinden ihraç edilen ve işlerine dönmek amacıyla yaklaşık 75 gündür açlık grevi yapan araştırma görevlisi Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça dün gözaltına alındı. Yaşanan bu gelişmeden sonra özellikle sosyal medyada çok sayıda paylaşım yapıldı. Bu paylaşımlardan biri de ülkede yaşananları görmezden gelmeyerek inandıklarını söylemekten geri durmayan Berna Laçin’e ait.
Oyuncu, bu gözaltı kararı dışında Sözcü gazetesine yapılan operasyonu da paylaşımlarında dikkat çekti ve şunları yazdı.

“75 gündür ölüm orucunda olan akademisyenler tutuklandı şu an. Türkiye kim bilir ne büyük bir tehlikeden kurtuldu! Artık güvendeyiz değil mi!”

“Mesela bir de ‘Sözcü’ kapansa, Fetö’nün kökü kazanacak,işte o zaman bizi kimse tutamayacak. Biz terörü böyle çözdük,çatlasın kıskanç Avrupa!”

berna-lacinjpg.jpg

Kaynak: Ünlü oyuncudan Özakça ve Gülmen'e destek

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tavuk yemenin de tadı kaçtı.. YILMAZ ÖZDİL : Gübre .. kesinlikle okumanızı tavsiye ederiz Film degil gerçek dede degil damat torun degil gelin İnsanların Tepkisini Ölçmek İçin Sokağa Bırakılan 15.000 Madeni Paranın Başına Gelenler