Ana Sayfa
23 Mayıs 2017 ( 5124 izlenme )
Reklamlar

Berna Laçin'den sert tepki: Türkiye kurtuldu!

Oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından yine siyasi gündeme yönelik paylaşımda bulundu. Laçin Sözcü gazetesine yapılanları da eleştirdi.

OHAL kapsamında KHK ile görevlerinden ihraç edilen ve işlerine dönmek amacıyla yaklaşık 75 gündür açlık grevi yapan araştırma görevlisi Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça dün gözaltına alındı. Yaşanan bu gelişmeden sonra özellikle sosyal medyada çok sayıda paylaşım yapıldı. Bu paylaşımlardan biri de ülkede yaşananları görmezden gelmeyerek inandıklarını söylemekten geri durmayan Berna Laçin’e ait.
Oyuncu, bu gözaltı kararı dışında Sözcü gazetesine yapılan operasyonu da paylaşımlarında dikkat çekti ve şunları yazdı.

“75 gündür ölüm orucunda olan akademisyenler tutuklandı şu an. Türkiye kim bilir ne büyük bir tehlikeden kurtuldu! Artık güvendeyiz değil mi!”

“Mesela bir de ‘Sözcü’ kapansa, Fetö’nün kökü kazanacak,işte o zaman bizi kimse tutamayacak. Biz terörü böyle çözdük,çatlasın kıskanç Avrupa!”

berna-lacinjpg.jpg

Kaynak: Ünlü oyuncudan Özakça ve Gülmen'e destek

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vatandaş nasıl yaşasın bu zamlardan sonra HEPSİ BİRBİRİNDEN İLĞİNÇ SAÇ YOLDURAN CİNSTEN İsmail Saymaz, fazla konuşmadı; yine 2 cümlede lafı gediğine oturttu ‘İtibardan tasarruf olmaz’ diyen Saray’dan 29 Ekim harcamaları için tasarruf kararı