Ana Sayfa
08 Aralık 2017 ( 246 izlenme )
Reklamlar

Bekir Erdoğan'ı peygamber ilan etti Kılıçdaroğlu'nu alçak!

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda, AA yöneticilerinin sorularını yanıtladı. 

Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı belgelere dair açıklamalarda bulundu. 

Bozdağ şu ifadeleri kullandı:

"Kılıçdaroğlu, çamur siyaseti dediğimiz bir siyaset tarzını Türk siyasi hayatına maalesef istikrarlı bir şekilde yerleştirmeye çalışıyor. Daha önce de defalarca benzer iftiralarda bulundu. Pek çok şey atıyor, soru soruyor, 'Siz şöyle yaptınız mı, yapmadınız mı? Yoksa belgeleri açıklayacağım.' diyor. Açıkladığı bir belge yok." 

"HZ. İSA'NIN ANNESİNE İFTİRA ETTİ O DÖNEMİN MÜFTERİLERİ"

Bozdağ açıklamasında Hz. İsa ve Hz. Muhammed'den de örnekler vererek şöyle konuştu:
"Kişi konuştuğu zaman doğru söylemesi lazım. Yalan söylememesi lazım. Ama tarihte çok iftiralar var. Hz. İsa'nın temiz ve pak annesi Meryem Hanımefendi'ye iftira etti o dönemin müfterileri. Peygamber efendimizin mübarek ve pak eşine de iftira edenler oldu. Bu iftiralara inanan maalesef insanlar da oldu. Sonra rabbim hepsini temize çıkardı. Şimdi kimdir iftiracılar; iftiracılar münafık adamlardır. İki yüzlü adamlardır. Konuştuğu zaman yalan söylemek münafıklığın alemetlerindendir."

İftirayla rakibini yıpratmak, halkın gözünden, gönlünden düşürmeye çalışmak çok net, çok büyük bir şerefsizliktir, çok büyük bir namussuzluktur, çok büyük bir ahlaksızlıktır, çok büyük bir alçaklıktır hiç tereddütsüz ama iftirayla rakibinin çocukları, akrabaları, arkadaşları, dostlarını da lekeleyerek rakibine zarar vermeye kalkmak ise daha büyük bir namussuzluktur, daha büyük bir şerefsizliktir ve daha büyük bir ahlaksızlıktır, daha büyük bir alçaklıktır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İslamı öyle bir yorumladılarki herkes islamdan nefret ediyor DİKKAT!..BU MESAJI SAKIN AÇMAYIN! Tehlike büyük.. önemli uyarı KULAK VER EY ÜLKEM BU NİNEME NİNEM İÇİN BİN ALKIŞ BİN BEĞENİ AZDIR İŞTE CUMHURİYET KADINIMIZ BUDUR Şırnak Uludere'de 1 Haziran günü askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan kadın Yarbay Songül Yakut'a kurulan FETÖ kumpasının detayları ortaya çıktı.