BARIŞ Y ARKADAŞ MECLİSTEN HAYKIRDI

127 izlenme04 Mayıs 2017
Reklamlar
Gazeteci – yazar Barış Yarkadaş, 1974 yılında Kars'ın Susuz İlçesi'nde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Kars'ta tamamladı. 1988 yılında İstanbul'a yerleşti. Sultanahmet Matbaa Meslek Lisesi'nde başlayan Barış Yarkadaş’ın İstanbul'daki öğrenim hayatı, Marmara Üniversitesi Matbaacılık Bölümü'nde devam etti.  Bir süre de Kamu Yönetimi öğrenimi gördü. Barış Yarkadaş, daha sonra öğrenimini bırakıp ilkokuldan beri içinde bulunduğu medya sektöründe kalmaya karar verdi. Mesleğe, ‘gazete dağıtıcısı' olarak başladığı 1985'ten beri, çeşitli gazete, dergi, radyo, haber ajansı ve internet haber sitesinde çalıştı. 2001 ve 2002'de yapılan seçimlerde ise Barış Yarkadaş, Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) İstanbul Şube Başkanlığına seçildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meğerse yanlış yapıyormuşuz! Çay demlerken.. AKP’Lİ İL-İLÇE YÖNETİCİSİ 800 KİŞİ HAKİM YAPILDI! AKP'DE ŞOK İSTİFALAR Nazlı Çelik'in 13 Şehidimize Vedası Yürekleri Dağladı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Patlıcanın dalkavuğu. bunu okumadıysanız çok şey kaçırmışsınızdır.. günümüzde reisçilerin nasıl dalkavuk olduğunu anlatan ibretlik öykü