Ana Sayfa
04 Kasım 2017 ( 8253 izlenme )
Reklamlar

Bağışıklık sistemini güçlendiriyor ödemi söküp atıyor.. hastalıklardan koruyor..

Kalbe, romatizmaya,bağırsaklara ve birçok rahatsızlığa oldukça iyi gelen bu besini yakından tanımak ve tarifini öğrenmek için lütfen resme basın.
Nohut ve nohut suyunun bir çok alanda faydalı olduğunu biliyor muydunuz? Doğal sağlık ve güzellik konusunda yaşattığı sonuçlara inanamayacaksınız. Zayıflamak, cilt bakımı ve daha enerji dolu hissetmek için nohut suyu faydalarından yararlanabilirsiniz. Vücutta oluşan ödemi atan nohut suyu bağırsakları yumuşatmaktadır. Sindirim sistemini temizleyen ve kabızlığı önleyen şifalık, sağlıklı kilo verme sürecine yardımcı oluyor. Besin değeri çok yüksek olan nohut, günlük enerji miktarını karşılamaktadır. Nohutun içeriğinde olan mineraller, yağların yanmasını ve kolayca zayıflamayı beraberinde getiriyor. Metabolizmayı hızlandıran nohut suyu, sağlıklı beden yapısı sunmaktadır.

romatizmaya iyi geliyor

İşte nohut suyunun sağlığınıza sağladığı faydalar…

  • Cinsel gücü arttırır. Özellikle erkeklerde sperm sayısının artmasına yardımcı olur.
  • Nohut suyunun hızlı bir şekilde yara iyileştirici ve hücre yenileyici özelliği vardır.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir, hastalıklardan koruyucu etkisi vardır.
  • Romatizmal ağrılara iyi gelir. Bel ve kas ağrılarında tedavi edici özelliği vardır.
  • Ağız içinde oluşan yaralara gargara yapıldığında oldukça iyi geldiği söylenmektedir.
  • Aç karnına içilen nohut suyunun bağırsakları aynı zamanda da bağırsak içinde yer alan kurtçukları temizlediği bilinmektedir.
  • Cilt hücrelerini yeniler cildin gençleşmesini sağlar.de
nohut suyu nasıl hazırlanır

Nohut suyu nasıl hazırlanır

Nohut suyu mucizevi etkilerinden faydalanmak için 2 bardak sıcak su ve bir avuç nohut yeterli olacaktır. Suyu kaynatıp kavanozun içine dökelim. Nohutları da ilave edip, kavanozun kapağını kapatalım ve sabaha kadar bekletelim. Şifa niyetine içip, cildimize de sürebiliriz. Nohut suyu kısa sürede olumlu etkilerini göstermeye başlayacaktır. Temizlenmiş olan cildimize pamuk yardımıyla sürüp bekletelim. 30 dakika sonra ılık suyla yıkayabiliriz. Zayıflamak ve sağlıklı yaşam için bir hafta uygulayıp, bir hafta ara verelim. Daha sonra tekrar bir hafta uygulayalım

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SEÇİMDE ŞAİBE VAR DEMEK ŞUÇ OLDU ŞEYTANIN BİLE AKLINA GELMEZ.. İZLEYİNCE ŞAŞIRACAKSINIZ Levent gültekinden müthiş tespitler.. Müslümanlık insanların kalbinden söküldü.. Burhan kuzu canlı yayında deprosyana girdi.. Ugur Poyraz kuzu'ya zor anlar yaşattı