Babasının elinden kurtulmak için balkondan atladı

505 izlenme02 Haziran 2017
Reklamlar
Ankara'da  akıl almaz bir rehine olayı meydana geldi. cinnet geçiren bir baba daha fazla dayanamayarak eline aldığı bıçak ile oğlunu rehin aldı. Evlerinin balkonuna çıkarak tehditler savurmaya başlayan babanın cinnet geçirdiği ve oğlunu rehin aldığı komşular tarafından fark edilince hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verildi. Bunun üzerine heyecanlı ve gergin saatler başladı. 

Yaklaşık iki aydır eşinden ayrı olan adamın bu durumdan şikayetçi olduğu ve ne yaptıysa eşinin kendisine dönmediğini açıklaması üzerine bölgeye gelen polis ekiplerinden eşinin geri getirilmesini istedi. Bu sırada eline almış olduğu bıçak ile oğlunun boğazını sıkan ve tehdit eden babanın hali etraftaki pek çok kişinin korkarak panik yaşamasına neden oldu. Bunun üzerine konu hakkında soruşturma başlatıldı. bölgeye gelen itfaiye ekipleri ise balkonun altına açtıkları branda ile olası bir kazayı engellemek istediler ancak babanın tehditleri sonrasında geri çekilmek zorunda kaldılar. 

Cinnet geçiren baba bir süre sonra içeri gitti. Ancak bu sırada öz babasından kaçmak isteyen genç evlerinin ikinci kattaki balkonundan atlamak istediler. Oğlunun atladığını gören baba son anda oğlunu tutmak istedi. Ancak babasının elinden kurtulmak isteyen gencin çırpındığını gören yan dairedeki kadın balkona çıkarak babaya su fırlattı. Ardından yere düşen gencin ilk müdahalesinin olay yerinde sağlık ekipleri tarafından yapıldığı sonrasında ise hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Ardından baba hakkında soruşturma başlatıldı. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HÜKÜMETTE AĞIR SKANDAL… MECLİS AYAKTA!... istifa ettirir bu haber ANKARA'DA ÇARPICI İDDİA!.. AKP ŞAŞKIN!.. OY SAYIMINDA BÜYÜK TEHLİKE 2017 Türkiye'si izlerken şok olacaksınız..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
olacak o kadar'dan şok :)