Ana Sayfa
14 Nisan 2017 ( 2269 izlenme )
Reklamlar

Aytun Çıray, Adil Gür'ün 'Evet' oylarını yüzde 60.8 oranında olduğunu açıklamasının ardından daha önce attığı bir tweeti paylaştı.

CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray, Milliyet yazarı ve A&G araştırma şirketi sahibi Adil Gür'ün 'Evet' oylarını yüzde 60.8 oranında olduğunu açıklamasının ardından daha önce attığı bir tweeti paylaştı.

Çıray, o tweetinde 10 Nisan’da A&G’nin “birkaç gün içerisinde ‘evet’leri yükselmiş gibi gösterek ‘hayır’cıların sandığa gitmemesini sağlayacağını” söylemişti.

Çıray, kaynağının Cumhurbaşkanlığı Sarayı olduğunu söylerken, A&G şirketinin bugün açıkladığı referandum anketiyle bu iddiasının doğrulandığını ifade etti.

A&G, bugün açıkladığı anketinde referandum yüzde 60 ‘Evet’ oyu çıkacağını söylemesinin ardından Aytun Çıray'ın attığı tweetler sosyal medyanın gündemine oturdu.

Çıray’ın mesajları şöyle:

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Olay video.. metinerin kapattırmak istediği dosya 80 yaşındaki ‘Hanım ağa’nın müthiş öyküsü HAKAN ŞÜKÜR'ÜN ABD KAHVESİ BAKIN KİMİNMİŞ Diyarbakır'da Zabıtalara Tepki Olarak Seyyar Arabasını Yakan Genç Ve Yaşananlar.