Aykut erdoğdudan sok iddia

186 izlenme16 Ağustos 2017
Reklamlar
CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu, Twitter’deki takipçilerine AKP’nin Yahudi lobisine ödediğini iddia ettiği 65 milyon doların belgelerini paylaştı.

Erdoğdu, AK Parti’nin İsrail karşıtı politikası ile ikiyüzlü davrandığını iddia ederek, “AKP’nin, İsrail dostu olduğunu anlatmak için ABD’li lobi şirketlerine 65,4 milyon dolar harcadığını belgeleri ile tespit ettik” dedi. 

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, “Biraz sonra AKP'nin yahudi lobisine ödediği 65 milyon doların belgelerini buradan paylaşacağım” diyerek bugün Twitter hesabından söz konusu belgeleri yayımladı. CHP Yolsuzlukları Araştırma Birimi Başkanı Aykut Erdoğdu, düzenlediği basın toplantısında iktidar partisinin, one minute olayından sonra, İsrail dostu olduklarını anlatmak için ABD’deki Dinovo Strategies, Fleishman-Hillard ve Neusner Communications şirketleri gibi 19 lobi kuruluşuna 65,4 milyon dolar aktardığını belgeleriyle açıklamıştı. 

Gelin nikah masasında öldü kameralar o anı kayde aldı

03 Mayıs 2017 10077 izlenme
  
Bunlar da İlginizi Çekebilir

YOK BÖYLE BİRŞEY .BÖYLESİ İLK DEFA GÖRÜLDÜ Bugün batı bizi kıskanıyor diyen Erdogan'ın öyle bir konuşması çıktıki yine kendini yalanlamış oldu Anne Tavşan Yavrularını Alan Yılanı öyle bir Pişman Etti ki .Kendı küçük cesaret büyük bu tavşanı izlerken.hayretler içinde kalacaksınız DÜNYANIN EN DİSİPLİNLİ ASKERLERİ İZLEYİNCE İNANAMAYACAKSINIZ!!...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Malesef geldigimiz durum bu.. Yazıklar olsun