Aykut erdoğdudan sok iddia

186 izlenme 16 Ağustos 2017
Reklamlar
CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu, Twitter’deki takipçilerine AKP’nin Yahudi lobisine ödediğini iddia ettiği 65 milyon doların belgelerini paylaştı.

Erdoğdu, AK Parti’nin İsrail karşıtı politikası ile ikiyüzlü davrandığını iddia ederek, “AKP’nin, İsrail dostu olduğunu anlatmak için ABD’li lobi şirketlerine 65,4 milyon dolar harcadığını belgeleri ile tespit ettik” dedi. 

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, “Biraz sonra AKP'nin yahudi lobisine ödediği 65 milyon doların belgelerini buradan paylaşacağım” diyerek bugün Twitter hesabından söz konusu belgeleri yayımladı. CHP Yolsuzlukları Araştırma Birimi Başkanı Aykut Erdoğdu, düzenlediği basın toplantısında iktidar partisinin, one minute olayından sonra, İsrail dostu olduklarını anlatmak için ABD’deki Dinovo Strategies, Fleishman-Hillard ve Neusner Communications şirketleri gibi 19 lobi kuruluşuna 65,4 milyon dolar aktardığını belgeleriyle açıklamıştı. 

Gelin nikah masasında öldü kameralar o anı kayde aldı

03 Mayıs 2017 10077 izlenme
  
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kanser olmayan çocuğa 9 seans kemoterap yapıldı! 200 YIL ÖNCEKİ İSTANBULU GÖRMEK İÇİN RESİME TIKLAYIN Şeker pancarının ve çiftçinin ölüm fermanı görücüye çıktı! Birileri daha iyi kazansın diye Yasaklanıyor Evde Elma Sirkesi Nasıl Yapılır?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
IŞİD'in Elinden Kurtulan Kadın : 30 Defa Satıldım
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/2/6/aykut-erdogdudan-sok-iddia/index.html#fb