Aykut erdoğdudan sok iddia

187 izlenme16 Ağustos 2017
Reklamlar
CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu, Twitter’deki takipçilerine AKP’nin Yahudi lobisine ödediğini iddia ettiği 65 milyon doların belgelerini paylaştı.

Erdoğdu, AK Parti’nin İsrail karşıtı politikası ile ikiyüzlü davrandığını iddia ederek, “AKP’nin, İsrail dostu olduğunu anlatmak için ABD’li lobi şirketlerine 65,4 milyon dolar harcadığını belgeleri ile tespit ettik” dedi. 

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, “Biraz sonra AKP'nin yahudi lobisine ödediği 65 milyon doların belgelerini buradan paylaşacağım” diyerek bugün Twitter hesabından söz konusu belgeleri yayımladı. CHP Yolsuzlukları Araştırma Birimi Başkanı Aykut Erdoğdu, düzenlediği basın toplantısında iktidar partisinin, one minute olayından sonra, İsrail dostu olduklarını anlatmak için ABD’deki Dinovo Strategies, Fleishman-Hillard ve Neusner Communications şirketleri gibi 19 lobi kuruluşuna 65,4 milyon dolar aktardığını belgeleriyle açıklamıştı. 

Gelin nikah masasında öldü kameralar o anı kayde aldı

03 Mayıs 2017 10077 izlenme
  
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Her üç kişiden birinin şikayeti olan bel ağrısı ve romatizmadan kurtulmanın en iyi bitkisel yolu..Ayrıca kanserli hücreleri yok ediyor, gastrite çok iyi geliyor, şekeri düşürüyor. Oy ve Ötesi referandum raporunu açıkladı BİR YILMAZ ÖZDİL KLASİĞİ DAHA Hakan Bayrakçı’dan başkanlıkla ilgili çarpıcı ifadeler!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ERDOGAN CANLI YAYINDA SÖYLEDİĞİNİ 5 DK SONRA BEN DEMEDİM DİYOR :)