ATATÜRK RESMİ TRAFİK KURALLARINA AYKIRIYMIŞ

489 izlenme22 Mart 2017
Reklamlar
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK bu ülkenin ortak degeridir değerlerimize böyle saldırılması hoş degil, o bir liderdir vede bu ülkenn kurucusudur cumhuriyetimizin ülkemizin kurucusuna saygısızlık kimsenın haddi degildir olmamalıdırda. yoktan bir ülkeyi yeniden kurdu MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARI.
ona sahip çıkmak tüm halkımızın görevidir. saygısızlık ise kimsenin haddine degildir herkes haddini bileli..MUSTAFA KEMAL ATATÜRK  olmasaydı kim bilir bugün hangi koşullarda yaşayacaktık...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eski müsteşar AKP-FETÖ ilişkisini ifşa etti: Efendim, liste biraz nurlu oldu KUDRET NARI GASTRİT, ASİT FAZLASI GİBİ MİDE-BAĞIRSAK SİSTEMİNE BAĞLI TÜM HASTALIKLARI KALICI VE KESİN TEDAVİ EDER Eminönü'nde bir kadına "Böyle giyinme milleti azdırıyorsun" diyerek tacizde bulunan yaratığa halk tepki gösterdi. Tacizci daha sonra gözaltına alındı. SON DAKİKA FETULLAH GÜLEN İNCİRLİK'E İNMİŞ! ŞOK OLACAKSINIZ! İZLE-PAYLAŞ!!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İzmir’in İtilaf Devletleri tarafından işgalini protesto için Sultanahmet Meydanı’nda Miting yapıldı, Mitinge 200 bin kişi katıldı.