Ana Sayfa
03 Aralık 2017 ( 1979 izlenme )
Reklamlar

‘Anketlerde AKP’nin oyu o rakamın üzerine çıkmıyor’


İttifak toplantıları sürerken, anketlerde AKP için aşağı doğru gidiş olduğu, bu inişin süreceği iddia edildi.

Yeniçağ yazarı Ahmet Takan, anketlerde AKP’nin oyunun yüzde 38’in üzerine çıkmadığını, aşağı doğru gidişin 2019’da daha da ineceğini yazdı.

Ahmet Takan, bugün yazdığı köşe yazısında, “İttifak formülleri... İttifak toplantıları... Anketlerde AKP'nin oyu yüzde 38'in üstüne çıkmıyor. Aşağıya doğru gidiş var. Bu iniş devam edecek, 2019 yılında daha aşağılara inecek. Tabela partisi MHP'yi yüzde 38'in üzerine koyduğunuz zaman bir şey değişmeyecek” dedi.

Türkiye'de tek anket yapanın sadece siyasi partiler olmadığını belirten Takan, uluslararası şirketler, istihbarat örgütleri, büyük bankaların da benzer çalışmalar yaptırdığını kaydetti. Takan, “Ellerindeki veriler, iktidar borazanlarının üfledikleri ile hiç örtüşmüyor. Bir sürü yanlışı topladığınızda önümüze acı bir fatura çıkıyor. 2019, kimse için rahat değil” ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'liler, Sarraf'tan rüşvet alan Zafer Çağlayan'ı kahkalarla aklamıştı HDP'liler HAYIR dediği için biz EVET diyoruz diyenlere AKP li vekilden KAPAK... TRABZON TARAFTARINDAN İZMİR MARŞI! İstanbul'dan Konya'ya Ankara'dan Trabzon'a... İzmir Marşı Türkiye'yi birleştiriyor. Trabzonlular Beşiktaş maçı için stadyuma İzmir Marşı söyleyerek gitti. biraz kurtlarımızı dökelim ... 30 milyon kere izlenen roman oyunu..