Ana Sayfa
03 Aralık 2017 ( 1987 izlenme )
Reklamlar

‘Anketlerde AKP’nin oyu o rakamın üzerine çıkmıyor’


İttifak toplantıları sürerken, anketlerde AKP için aşağı doğru gidiş olduğu, bu inişin süreceği iddia edildi.

Yeniçağ yazarı Ahmet Takan, anketlerde AKP’nin oyunun yüzde 38’in üzerine çıkmadığını, aşağı doğru gidişin 2019’da daha da ineceğini yazdı.

Ahmet Takan, bugün yazdığı köşe yazısında, “İttifak formülleri... İttifak toplantıları... Anketlerde AKP'nin oyu yüzde 38'in üstüne çıkmıyor. Aşağıya doğru gidiş var. Bu iniş devam edecek, 2019 yılında daha aşağılara inecek. Tabela partisi MHP'yi yüzde 38'in üzerine koyduğunuz zaman bir şey değişmeyecek” dedi.

Türkiye'de tek anket yapanın sadece siyasi partiler olmadığını belirten Takan, uluslararası şirketler, istihbarat örgütleri, büyük bankaların da benzer çalışmalar yaptırdığını kaydetti. Takan, “Ellerindeki veriler, iktidar borazanlarının üfledikleri ile hiç örtüşmüyor. Bir sürü yanlışı topladığınızda önümüze acı bir fatura çıkıyor. 2019, kimse için rahat değil” ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Nazım Hikmet’in Dizeleriyle “Türkiye İşçiSınıfına Selam” Olsun Belediye çalışanı üçüncü oyunu kullanmaya çalışırken yakalandı GASTRİT VE MİDE SORUNLARINDAN SONSUZA KADAR KURTULUN ! Üstelik bir yudumuyla..paylaş izley.. #Atatürk'e saldırmak için bu kadar meczup olmak gerekir. Ancak sorun bu meczup değil, bu ortamı yaratanlardır.