Ana Sayfa
03 Aralık 2017 ( 1048 izlenme )
Reklamlar

ANKARA'DA ÇARPICI İDDİA!.. AKP ŞAŞKIN!..

'Anketlerde AKP’nin oyu yüzde 38, aşağıya doğru gidiş var'


Yeniçağ’ın Ankara kulislerine yakın yazarı olan Abdullah Gül'ün eski basın danışmanı Ahmet Takan, anketlerde AKP’nin oyunun yüzde 38 olarak göründüğünü öne sürdü.
Takan, AKP oylarında aşağı doğru bir gidiş olduğunu ve bunun 2019'a kadar süreceğini yazdı.

’30 milyar doların hesabı!..’ başlıklı bugünkü yazısında Takan, şöyle yazdı:

"DÜŞÜYOR, HİÇ YÜKSELMİYOR"


“Anketlerde AKP’nin oyu yüzde 38’in üstüne çıkmıyor. Aşağıya doğru gidiş var. Bu iniş devam edecek, 2019 yılında daha aşağılara inecek. Tabela partisi MHP’yi yüzde 38’in üzerine koyduğunuz zaman bir şey değişmeyecek.”

Siyasi partiler dışında ‘uluslararası şirketler, istihbarat örgütleri ve büyük bankalar’ın da anket yaptırdığını belirten Takan;

"DÜŞÜŞ SÜRÜYOR"

“Ellerindeki veriler, iktidar borazanlarının üfledikleri ile hiç örtüşmüyor. Bir sürü yanlışı topladığınızda önümüze acı bir fatura çıkıyor. 2019, kimse için rahat değil” diye yazdı.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

GALATASARAY-FENERBAHÇE MAÇI... TARAFTAR BİR SLOGAN ATTI... TRİBÜN TOP YEKUN AYAKTA!. Yaşa MUSTAFA KEMAL PAŞA yaşa Yeliz Koray’ın röportajı… “Anne tayt giydiğim için mi amcam bana dokundu?” kesinlikle okuyunuz Doktorlar Çocuğun Röntgenine Bakın Dehşete Düştü – Aile Şimdi Bütün Ebeveynleri Uyarıyor Star yazarı: Kemal Kılıçdaroğlu'na dair suçlamalar yeni seçmen kitleleri için masal gibi