Ana Sayfa
22 Haziran 2017 ( 3240 izlenme )
Reklamlar

Amiral'den Kılıçdaroğlu'nu eleştiren AKP ve MHP'ye sert tepki

İstifa eden eski Donanma Komutanı emekli Oramiral Nusret Güner, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı 'Adalet Yürüyüşü'ne tepki gösterenlere sert çıktı.


CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun milletvekili Enis Berberoğlu'nun 25 yıl hapis cezasına çarptırılmasının ardından 'Adalet Yürüyüşü'nü başlattı.

Balyoz kumpasına tepki olarak istifa eden eski Donanma Komutanı emekli Oramiral Nusret Güner, AKP ve MHP'ye sert çıkarak twitterda "Başkanlık sistemi ile ilgili görüşlerinin 180 derece değişmesinin nedenini açıklamadıkça, Bahçeli ve evanesi hakkında şüphe hep var olacak. Hala, utanmadan sıkılmadan muhalefetmiş gibi yapıyor, hatta Kılıçdaroğlu'nun Adalet Yürüyüşü'nü tenkit ediyor" diye yazdı.Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sağlık Bakanlığı 50 bin bisiklet dağıtacakmış hadi bakalım hayırlısı Şaşırdıkmı bu habere.. skandal terfi AKİT yazarından çok sert AK Parti eleştirisi "Gerçekleri kimse duymak istemiyor" diyen Akit yazarından AK Partiye’ye çok sert çıkış... İnce: Erdoğan neden 'FETÖ'den yargılanmıyor?