Ana Sayfa
31 Ekim 2017 ( 8680 izlenme )
Reklamlar

Altaylı Açıkladı.. Türkiye Karıştı!!! Kesinlikle okunması gereken yazı....

ALTAYLI: İKTİDARIN ELİNDE FETÖ KOZU VAR

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, belediye başkanlarının istifaya itiraz edemeyeceğini öne sürerken, “Çünkü yönetimin elinde çok iyi bir ‘koz’ var. Kozun adı FETÖ. Direnen olursa, hemen FETÖ bağlantısı ortaya dökülür” iddiasında bulundu.

“DİRENEN OLURSA FETÖ GELEBİLİR”


Altaylı sözlerine şöyle devam etti: “Çünkü yönetimin elinde çok iyi bir ‘koz’ var. Kozun adı FETÖ. Direnen olursa, hemen FETÖ bağlantısı ortaya dökülür.”

Fatih Altaylı’nın “FETÖ, NY Savcılığı ile mi çalışıyor?” başlıklı yazısının ilgili bölümü şöyle:
“İSTİFALARI ERDOĞAN İSTİYOR”


“Cumhurbaşkanı Erdoğan daha ne kadar net konuşabilir bilmiyorum.İstifası istenen belediye başkanlarıyla ilgili kendisine bir soru sorulduğu zaman her seferinde çok net yanıtlar verdi. “Yok öyle şey” falan demedi.”

“İSTİFA ETMEZLERSE BEDELİ AĞIR OLUR”
“Bu konuyla ilgili son cümlesi ise şu: “Eğer istifa etmezlerse bedeli çok ağır olur.”
Cumhurbaşkanı’nın bu yanıtının akla getirdiği ise benim 5 Ekim tarihli yazım oluyor.”

“BU BELEDİYE BAŞKANLARI DİRENMEZLER”

“İki hafta önce, bu istifa talepleri ilk gündeme geldiği ve bazı yorumcuların, “Direnecekler, istifa etmeyecekler” dediği günlerde şöyle yazdım:
“Dİ RE NE MEZ LER. Pazarlık edebilirler, zamanlama konusunda bir kolaylık isteyebilirler, istifanın onur kırıcı bir şekilde olmaması için ricacı olabilirler, ‘Hastane raporu alıp sağlık sorunlarımı gerekçe göstererek bırakayım’ falan diyebilirler.”
“DİRENEN OLURSA FETÖ BAĞLANTISI ORTAYA DÖKÜLÜR”

“Bunların hepsi mümkün. Ama ‘İstifa falan etmiyorum’ diyemezler.
Direnen, ‘İstifa etmiyorum’ diyen olursa, parti yönetimi bundan dolayı üzülmez, geri adım falan da atmaz. Çünkü yönetimin elinde çok iyi bir ‘koz’ var.
Kozun adı FETÖ. Direnen olursa, hemen FETÖ bağlantısı ortaya dökülür.”


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKPLİ VEKİL İTİRAF EDİYOR YARGI BİZDE YÜRÜTME BİZDE YASAMA BİZDE Bir değil, bin kez okunulası. Okumakla kalmayıp ders kitaplarına sokulası bir yazı! Rasim Ozan Kütahyalı'nın FETÖ Aşkı ! UNUTTURMAYIZ BİZ ! İBRETLİK GÖRÜNTÜLER !!! Sahtekarlıkta gelinen nokta yediklerimiz resmen hastalık