Ana Sayfa
03 Kasım 2017 ( 2596 izlenme )
Reklamlar

AKŞENER'DEN ÇOK SERT TEPKİ!

Meral Akşener, Kılıçdaroğlu ile görüşüp ittifak konusunda anlaştığı iddialarına çok sert tepki gösterdi.


İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ahlat’taki programına devam ediyor. Bu sabah Ahlat’lı kadınlarla kahvaltıda buluşan Akşener, etkinlik sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Akşener, dün akşam bir televizyon kanalında Kılıçdaroğlu ile görüştüğü ve yerel seçimlere katılamayıp CHP ile ittifak yapacağı iddialarına çok sert tepki gösterdi.

Akşener, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile en son Ramazan ayındaki iftarda bir araya geldiklerini ve bunun dışında herhangi bir görüşme yapmadıklarını söyledi.

İddiaların asılsız olduğunu vurgulayan Akşener, henüz bir haftalık parti olarak bu kadar çok konuşulmalarından da mutlu olduğunu belirtti.

İşte Akşener’in açıklamalarından önce çıkanlar:

"Siz bana dün dediniz ki yerel seçimlerde sadece CHP değil bu Saadet Partisi var Demokrat Parti var hepimiz bir ‘Hayır’a çalıştık “Böyle bir iş birliği olabilir mi?” dediniz. Benim de bugünden böyle bir şeye ‘evet’ veya ‘hayır’ demem mümkün değil. Günü geldiğinde insanlar birbiriyle konuşur dedim. Bu kadar açık konuştum. Benim bu verdiğim cevaptan Sayın Acır böyle bir kanaate varmışsa bunun açıklanabilir bir yanı yok. Kesin bir bilgi olduğunu iddia etmiş. O zaman o kesin bilgiyi kendisine getirenleri kontrol etmesi lazım. Demek ki manipülatif bir bilgi kaynağıymış bu arkadaş."

kaynak:yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdogan kendini peygambere benzetti SON DAKİKA AKP BUNU DA BAŞARDI TÜRKİYE KARA LİSTEYE ALINIYOR Abdülhamid hayranlarına belgelerle yanıt verdi: Türkiye'nin iki katı! Altı tophane üstü şişhane misali