AKP’nin kurucularından Abdüllatif Şener katıldığı bir televizyon programında Erdoğan’ın diplomasının 2 yıllık olduğunu söyledi.

1655 izlenme21 Temmuz 2017
Reklamlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın diplomasına ilişkin tartışmalar sürüyor. AKP’nin kurucularından Abdüllatif Şener katıldığı bir televizyon programında Erdoğan’ın diplomasının 2 yıllık olduğunu söyledi. Bu Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olabilme şartlarını taşımadığı anlamına geliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın diplomasına ilişkin tartışmalar sürüyor. AKP’nin kurucularından Abdüllatif Şener katıldığı bir televizyon programında Erdoğan’ın diplomasının 2 yıllık olduğunu söyledi. Bu Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olabilme şartlarını taşımadığı anlamına geliyor.Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yılmaz Özdil – Erdoğan’ı kızdıracak sözler rabbim de affetmez ALLAH’ta affetmez Balıkesir bediye başkanı beklenen istifayı verdi bomba açıklamalarda bulundu Patlıcanın dalkavuğu. bunu okumadıysanız çok şey kaçırmışsınızdır.. günümüzde reisçilerin nasıl dalkavuk olduğunu anlatan ibretlik öykü Kayseri'de korku filmlerini aratmayacak olay!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Akpli Mehmet metiner halkın aklı ile dalga geçiyor