Ana Sayfa
08 Aralık 2017 ( 885 izlenme )
Reklamlar

AKP'li ŞENTOP KONUŞTU... AKILLAR KARIŞTI...


AKP İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, 'ABD'de devam eden Reza Zarrab davasında yeni belgeler ortaya çıkarsa Türkiye'de soruşturma açılır' dedi.

AKP İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, ABD’deki Rıza Sarraf’ın tanık olarak ifade verdiği davayı değerlendirdi.
Şentop, davayla ilgili olarak yeni belgeler ya da bulgular ortaya çıkarsa, rüşvet iddialarının Türkiye’de de soruşturulabileceğini söyledi.


AKP İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, Habertürk TV’de Kübra Par’ın soruları yanıtladı.

"YENİ BİR BİLGİ VE BELGE ORTAYA ÇIKARSA..."

ABD’de Rıza Sarraf’ın tanık olarak ifade verdiği davadaki rüşvet iddialarının Türkiye’de yeniden soruşturma konusu olup olmayacağına ilişkin soruya, AKP’nin hukukçu milletvekillerinden Mustafa Şentop, “Yeni belge ortaya çıkarsa soruşturma açılır” yanıtını verdi. 

Şentop, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun soruşturma açılması için dile getirdiği öneriyi ise siyasi propaganda çabası olarak niteledi.

‘ŞU AN ORTADA BİR ŞEY YOK"


Şentop, rüşvet iddialarının soruşturulmasıyla ilgili olarak, “Ortaya yeni bir takım bilgiler, deliller çıkarsa o zaman bu değerlendirilebilir. Ama şu an itibarıyla Zarrab’ın ifadelerinin dışında bir şey yok ortada. Bu talep hukuki bir talep değil” dedi.

kaynak:cumhuriyet

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

GÜNÜN SKANDALI.. SARIKLI POLİSİ DURDURUP GÖREVİNİ YAPAN POLİS SÜRÜLDÜ. Osmanlı Döneminde Yüzlerce Maymun Neden İdam Edildi? Unutma unutturma bunları.. acı gerçekler İsmail Küçükkaya açtı ağzını yumdu gözünü! Başkanlığa çok sert eleştirilerde bulundu! Helal olsun diyoruz! Ama başına bir şey gelmesinden korkmuyor değiliz!!