Ana Sayfa
10 Mayıs 2017 ( 672 izlenme )
Reklamlar

AKP kabul etti! 16 adamız işgal altında

AKP kabul etti! 16 adamız işgal altında
“Yunanistan Genelkurmay Başkanı Türk adalarına giderek poz verirken Türkiye Ege’de 3 milin ötesine geçemiyor.” Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcı Naci Beştepe, Yunanistan’ın işgal ettiği 16 adanın Türk adası olduğunu belirtti. Erdoğan, Gül ve Davutoğlu, adaları Yunanistan’a vermekten sorumludur” diye konuştu.
Vatan Partisi’nin gündeminde Yunanistan’ın Ege Denizi’nde el koyduğu 16 Türk adası vardı. Genel Başkan Yardımcısı Emekli Tümgeneral Naci Beştepe, AKP hükümetinin işgale sessiz kaldığını belirtti. Görüntülü bir sunumla Ege’deki tehlikeye dikkat çekti. 
Eski Milli Savunma Bakanlığı Genel Sekreteri Emekli Kurmay Albay, Ümit Yalım'la kameraların karşısına geçen Beştepe, son yaşanan gelişmeleri örnek gösterdi. 
Beştepe, AKP iktidarı nedeniyle Ege’nin Yunan Gölü’ne döndüğünü vurguladı. Yapılanan vatana ihanet suçu olduğunu belirtti. Erdoğan, Gül ve Davutoğlu hakkında suç duyurusu yapacaklarını kaydetti.
Başbakan, Dışişleri Bakanı ve Bakan Danışmanı’nın görevleri arasında vatan topraklarını Yunanistan’a alenen vermek yoktur. Partimiz, vatan topraklarının bir karışının dahi terk edilmesine, yabancıların işgal ve ilhakına izin vermeyecektir.
ulusalkanal.com.tr

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SIR GİBİ SAKLADIĞI KIZI BAKIN KİM ÇIKTI! ŞOK OLACAKSINIZ! Ferdi Tayfurdan siyaset üzerine açıklamalar. Gökçek ve topbaş için nededi? Ve Hanefi Avcı Konuştu... AKP'DE DEPREM!.. İZLEDİKTEN SONRA MUTLAKA PAYLAŞALIM! Chp'li vekil gariban vatandaşın hakkını savundu Meclis buz kesti...